firstblood

2. Nesil Mazda 3 Gösterge Ekranı Türkçeye Çevrilir mi?

böyle bir imkanımız var mı arkadaşlar? ekranı türkçeleştirmek mümkün mü? ve bir de yazılımın güncel olup olmadığını nasıl anlarız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sanmıyorum, hiç duymadım da. Bizim Araçlarda yazılımın güncel olmasını gerektirecek bir durum da yok gibi geliyor ana. Sonuçta çok fazla fonksiyonalite yok. Sadece bilgi ekranları , radyo , CD bilgileri var

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ah ah yarami destin

bende de yara:( 

Sanmıyorum, hiç duymadım da. Bizim Araçlarda yazılımın güncel olmasını gerektirecek bir durum da yok gibi geliyor ana. Sonuçta çok fazla fonksiyonalite yok. Sadece bilgi ekranları , radyo , CD bilgileri var

peki fonksiyon yukseltme durumun da (böyle birşey okumuştum) gerekli olmaz mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Araçta nasıl bir fonksiyon yükseltmesi yapılabilir ki ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

misal compact navigasyon sistemi ekletme gibi bir işlem olduğunu biliyorum. biraz da tuzlu olduğunu:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hiç değeceğini sanmam , artık her telefon bir navigasyon cihazı sayılır :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

o konuda biraz sıkıntı çekiyorum aslında:) ön konsolda telefon tutacağını takacak pek bir yer yok. ee camda biraz uzak kalıyor.:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

misal compact navigasyon sistemi ekletme gibi bir işlem olduğunu biliyorum. biraz da tuzlu olduğunu:)

Bildiğimiz multimedya cihazı mi oluyor bu dediğiniz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayir mevcut ekran da ve nav dugmesi ve sistemi sisteme dahil ediliyor ama bayagi pahali bi islemdi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teknoloji kabin içindeki parrot konusu hakkında bilginiz varmı acaba

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.