MazdaClubTR

Makale : Haldız Otomotiv Mazda Kullanıcılarını Bir Araya Getirdi

mazda_kullanicilari_mazdayi_anlatti_h266

Mazda kullanıcıları Mazda’yı anlattı.

Kocaeli Mazda Bayii Haldız Otomotiv, Mazda kullanıcılarını bir araya getirdiği hafta sonu sohbetini gerçekleştirdi.Mazda araç kullananlar arasından rastgele seçilen 12 kişi, hafta sonu sohbet etkinliğine davet edildi. Yeni Mazda araçlarında kullanılan SKYACTIV teknolojisi ve altıncı nesil araçların tasarımı olan kodo tasarımının doğuşu ile ilgili bir bilgilendirme toplantısının yapıldığı buluşmada, Mazda kullanıcılarından araçlarının performansı ve kullanımla ilgili izlenimleri konusunda bilgi alındı.

Haldızlar Otomotiv Mazda Bayii Genel Müdürü Mehmet Şenoğlu’nun ev sahipliğini yaptığı organizasyona Mazda kullanıcıları olarak mimar Ayşe Mamat, Yaşar Deringöz, Soner Cerrah, Ahmet Yavuz Bayraktar, Feridun Taşdelen, Tülay Hayat, Affan Gülçebi katıldı. Mazda kullanıcılarının buluşması, gerçekleştirilen mangal partisiyle noktalandı.

Haber kaynağı

makale yi okumak için buraya tıklayın

M.E.G ve oguzhan89 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Böyle etkinliklerin artması lazım. Bunun için bayi yetkinlikleri değerlendirilip eğer gerekirse Mazda'nın eğitim vermesi lazım. Yapanın da paylaşanın da eline sağlık. Teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yıllar öncede bir buluşmaya da ön ayak olmuştu Karamürselde.

Katılamadığım nadir buluşmalardan biriydi.. Üzülmüştüm sonradan kaçırdığıma.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

adını MMP koyup yaymak lazım :"Mazda Mangal Party"

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilmediğim için soruyorum , haldız yetkili servis midir. ? 2014 mazda 3 garanti kapsamında  kalacak şekilde bakımı yaptırabilirmiyiz ?  aksesuar temin edebiliyor mu ? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tebrik ederim aracımı servise size getireceğim .

Ankara dan taşındınız mı ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güzel düşünülmüş aslında emeği geçenleri tebrik ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ankara dan taşındınız mı ?

hayır taşınmadım haldız ankara da değil mi :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayır taşınmadım haldız ankara da değil mi :(

Maalesef, İzmit de :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İdaremize ait 4x4

B 2500ü Haldıza gönderirim.

Herzaman memnun kaldık.

İyi servistir. Memnun kalırsınız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.