Jump to content

Haldız Otomotiv Mazda Kullanıcılarını Bir Araya Getirdi

MazdaClubTR
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

mazda_kullanicilari_mazdayi_anlatti_h266

Mazda kullanıcıları Mazda’yı anlattı.

Kocaeli Mazda Bayii Haldız Otomotiv, Mazda kullanıcılarını bir araya getirdiği hafta sonu sohbetini gerçekleştirdi.Mazda araç kullananlar arasından rastgele seçilen 12 kişi, hafta sonu sohbet etkinliğine davet edildi. Yeni Mazda araçlarında kullanılan SKYACTIV teknolojisi ve altıncı nesil araçların tasarımı olan kodo tasarımının doğuşu ile ilgili bir bilgilendirme toplantısının yapıldığı buluşmada, Mazda kullanıcılarından araçlarının performansı ve kullanımla ilgili izlenimleri konusunda bilgi alındı.

Haldızlar Otomotiv Mazda Bayii Genel Müdürü Mehmet Şenoğlu’nun ev sahipliğini yaptığı organizasyona Mazda kullanıcıları olarak mimar Ayşe Mamat, Yaşar Deringöz, Soner Cerrah, Ahmet Yavuz Bayraktar, Feridun Taşdelen, Tülay Hayat, Affan Gülçebi katıldı. Mazda kullanıcılarının buluşması, gerçekleştirilen mangal partisiyle noktalandı.

Haber kaynağı

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Böyle etkinliklerin artması lazım. Bunun için bayi yetkinlikleri değerlendirilip eğer gerekirse Mazda'nın eğitim vermesi lazım. Yapanın da paylaşanın da eline sağlık. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yıllar öncede bir buluşmaya da ön ayak olmuştu Karamürselde.

Katılamadığım nadir buluşmalardan biriydi.. Üzülmüştüm sonradan kaçırdığıma.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bilmediğim için soruyorum , haldız yetkili servis midir. ? 2014 mazda 3 garanti kapsamında  kalacak şekilde bakımı yaptırabilirmiyiz ?  aksesuar temin edebiliyor mu ? 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bilmediğim için soruyorum , haldız yetkili servis midir. ? 2014 mazda 3 garanti kapsamında  kalacak şekilde bakımı yaptırabilirmiyiz ?  aksesuar temin edebiliyor mu ? 

http://www.mazdaclubtr.com/page/makale/_/genel/mazda-türkiye-yetkili-servisler-r57

evet, yetkili servis olarak görünüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...