Jump to content

1. Nesil Mazda 3 İçin Bazı Parçalar ve Maliyetleri

Suleyman_46
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

İşçilik neredeyse servis işçiliğine yakınmış. Malzemeler orijinal mi yoksa yan sanayi mi? Motor yağı ne kullanacak?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

zaten bu işyeri eski mazda yetkili servisi ve kendini ispat etmiş ustalar olduğundan biraz şişiriyorlar farkındayım. parçalar orjinal dedi. yağı da sormadım ama fiyat olarak çok fark edeceğini düşünmüyorum. hangi yağı tavsiye edersiniz? araç lpgli ve 175binde ve manuel

Hızlı cevap için ayrıca teşekkür ederim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence tüm fiyatlar pahalı.

100liraya premium ultra yağlar var

En pahalı kaliteli yag filtresi 20 lira.

Hava filtresi 30a orjinal vermezler. Sizinki yansanayi dir.

Aks körüğü 60 çok

İşçilik 200 çok.

Yetkili servise gidin kesinlikle, bundan ucuza bile çıkabilirsiniz. En azından orj parçadan emin olursunuz, sağına soluna da bakarlar birde yıkarlar

Yag olarak magnatec a1 5-30 koy.

65 lira ve arabanin sesi bile değişir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

%20 servis kampanyasından bahsediliyor bence servisten daha ucuza çıkarsınız.hele aks körüğü 60 deli saçması diyorum heleki özel servis için...birde kağıtta yanlış okumayadıysam deve boynu yazıyır o nasıl bi parça o ne ola ki)))

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu usta(!) bizi öpmeye niyetli olduğuna kanaat geldim :) Bu parçaların en az yarısının değişimine gerek olmadığına düşünmekteyim.  yarın başka bir ustaya gidip en azından bahsi geçen parçalar için fiyat almayı düşünüyorum. Servisten de fiyat alcam. Gelişmeleri haber ederim..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

%20 servis kampanyasından bahsediliyor bence servisten daha ucuza çıkarsınız.hele aks körüğü 60 deli saçması diyorum heleki özel servis için...birde kağıtta yanlış okumayadıysam deve boynu yazıyır o nasıl bi parça o ne ola ki)))

Keçi boynuzudur o :) Mersin'de sevilir ondan eklemiştir listeye :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Büyükçe bir parça ve arka tekerleklerin bağlandığı en sağlam ve büyük parça diyebilirim. Yamulduğunu ve değişmesi gerektiğini iddia etti usta(!) ama ben bir defada 300 km yaptım ve arabanın gidişinde bir problem hissetmedim. jetta'nın deve boynu fotografını buldum :) böyle birşey:

post-9427-0-15730500-1429738344.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben servis taraftarı olduğum için servise gösterin derim.bir önceki arabam içinde hep sevise götürüdrüm,faturamı gösterdiğim arkadaşlar şok olurlardı.birde servisin sizi tanımasıda ayrı bir iyi oluyor.Herzaman servis,içiniz rahat olur enazından.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Süleyman yağ olarak castrol edge 5w40 yada mobil 1 0w40 öneriririm fiyatıda 100 civarı bunların.

Hava filtresi arkadaşın dediği gibi orijinal değildir, yağ filtresi 15 lira zaten serviste

Z-rot çifti 40-50 arası olur. 100 liraya orijinal olanını vermezler.

Aks körükleride orijinal değildir o fiyata. piyasa mallarıda çifti 40 lira civarı içinde gres ve kelepçesiyle.

işçilik için 150 alınabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Verdiginiz bilgiler için ayri ayrı teşekkür ederim :) bugün bir tanıdık vasitasiyla yonlendirildigim başka bir ustaya, oradan da servise gidip durumu soracagim. Zannediyorum tüm söylenenleri karşılaştırınca daha saglikli bir karar verebilirim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...