mursel_balci

91 Mazda 626 küllük ve çakmaklık aydınlatması (kırmızı led)

Ellerine sağlık mürsel hocam

mursel_balci bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi ellerin dert görmesin çok güzel olmuş :)  bu arada bizim arabalarda küllük aydınlatması var mıydı ya  :krrsz:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aslında küllük değilde küllüğün yerini belirtiyor. gece dikkatli bakılırsa çok soluk bir şekilde yanar. tabi cakmaklık aydınlatması çalışıyorsa.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mürsel hocam çakmaklık tarafını plastik şişe üstüyle yapmışsın ya ben o olaya hasta oldum :)

mursel_balci bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kıvrak zeka ve el becerisi birleşince böyle güzel uygulamalar çıkıyor. Mürsel abi evin bundan sonraki misafiri aracın hangi parçası olacak acaba? :D

Oziyal bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kıvrak zeka ve el becerisi birleşince böyle güzel uygulamalar çıkıyor. Mürsel abi evin bundan sonraki misafiri aracın hangi parçası olacak acaba? :D

Ben benim arabayı bırakıcam 1-2 hafta ona  :))

Mehmet Özdemir bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kalorifer bölümünden sonra iç aydınlatmada el atacak başka bir kısım bulunmuyor. bundan sonra kapı pandizotlarına el atmayı düşünüyorum. onları bir süre misafir edebilirim :)

Oziyal bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.