no.fear

Mazda 3 2. Nesil Kitapçık.

Merhaba arkadaşlar,

İnternette çok araştırdım ama ne yazdıkki türkçe mazda 3 için (2012 dizel lazım öz.) kullanım klavuzu bulamadım. 1 yerde şasi nosu isteyen yer var sitede ama şasi nosu yok henüz bende... :/

Elinde fazla olan yada int. de yüklü bir yer olduğunu bilen paylaşabilir mi?

İlk mazdam olacak yıllardır bi f323 hayranlığım olmuştur. İçindeki ve menülerinde bir çok şey japonca olsa daha rahat anlardım .. :)

Yorumlar ve yardımlar için şimdiden teşekkürler..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aracı teslim aldıktan sonra Mazda İletişim ( 44 44 693 (MZD) ) ararsanız yardımcı olabileceklerini düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aracı teslim aldıktan sonra Mazda İletişim ( 44 44 693 (MZD) ) ararsanız yardımcı olabileceklerini düşünüyorum.

Burak Bey teşekkürler bu gün teslim aldım aracı hayırlısı ile. Yarın arayıp destek isteyeceğim.. Gerçi çoğu kısmı çözdüm gibi ama kitapçık bu baya birşey çıkabilir içinden.. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Burak Bey teşekkürler bu gün teslim aldım aracı hayırlısı ile. Yarın arayıp destek isteyeceğim.. Gerçi çoğu kısmı çözdüm gibi ama kitapçık bu baya birşey çıkabilir içinden.. :)

Hayırlı olsun, kazasız , güle güle kullanın inşallah :nazar:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun, kazasız , güle güle kullanın inşallah :nazar:

Amin inş. İlk izlenimler çok iyi.. komik olacak ama çok lüks geldi eski aracımda olan 3-4 özellik de olsa ömürlük araba diye binerim.. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.