sahmelik

Kampanyalardan yararlanmak için servise gitmek şart mı?

100000 bakimi için bahar kampanyasını bekliyorum lakin en yakin servis 350 km .parca sipariş etsem indirimlerden yararlanabilir miyim?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Oh be bizim amcaoğlu Honda servisinde çalışıyor bugün öyle deyince moralin bozulmuştu teşekkürler mehmet :-)

Bugün senin mesajını bulacam diye akla karayi seçtim tavana tekli led mesajını neyse sonra buldum gittim sor babam sor kimse bilmiyo biri dediki abi tekli Led bu ( şerit ledlerin tek li olanı ) tabi bende bilmediğim için biseyde diyemedim ücretsiz aldım belki budur diye makasla kesti verdi şeritten uçlu olarak rica etsem bana bir link gönderir misin bu tekli led nasıl bisey

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Nasıl haberimiz oluyor bu kampanyalardan mazda web sitesinde göremedim ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende 73 binde bakım yaptıracağım ama kampanya var mıdır şu anda?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yaz ve kışa girişlerde yapılan kampanyalar vardı. Artık vazgeçmiş olabilirler çünkü yaz kampanyası yapmadılar. Kış için de bir kampanya beklemiyorum şahsen ben, aldığımız duyumlar o yönde. Servisler kendi imkanlarıyla kampanya düzenleyebiliyorlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.