Jump to content

Alınık Otomatik Araç

Cherkess

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar iş arkadaşım için maksimum 35.000 TL bütçeyle otomatik vites araç arıyoruz. Tercihlerimiz

Mazda 3

Lancer

Özellikle Jazz

İ20

Focus

Civic önceliklidir.

Benzin ya da benzin&lpg li olabilir. Hasar kaydı olmayan olsa da 2000 TL yi geçmeyen kaput tavan ve bagaj kapağı boyasız olursa makbule geçer. Yani temiz araç arıyoruz. Ilgilenen arkadaşlarla görüşebiliriz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2005-2009 arası 1. nesil Mazda 3 çok uygun bir tercih olur. O paraya temizi bulunur.

Forumda referansı olan temiz bir şey olsa çok iyi olur aslında.

Ya da eş dost yakın civarda tanıdığında bilindik temiz diğer markalardan araç varsa onlar da uyar. Mazda olması şart değil. 6 aydır araç arıyor bizimki valla gına geldi. Tam bugün birini bağladık ona da yan çizdi. Son çare böyle bir arayayım dedim. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Profil fotoğrafımda ki 1. nesil araç satılıktı. Arkadaş kıyamadı satmaktan vazgeçti. :) 2005 model el kadar boyası var sadece. 65000 km de araç. Gerçekten çok temizdi ama kıyamadı. :) Sağa sola bir soralım. Referans olabileceğimiz bir araç olursa size bildiririm. :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-ogretmenden-orijinal-50-bin-km-de-otomatik-kirmizi-mazda-208982382/detay

Bu gayet temiz bir araca benziyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İyi günler,eğer 2012 indigo mavi tertemiz mazda 3 düşünürseniz,sky-active mazda almak için aracımı satmayı ddüşünüyorum,foruma duyurulur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İyi günler,eğer 2012 indigo mavi tertemiz mazda 3 düşünürseniz,sky-active mazda almak için aracımı satmayı ddüşünüyorum,foruma duyurulur.

Fiyatı nedir acaba isterseniz özelden yazabilirsiniz.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...