volki7

Mazda metal logo

Aracima mazda logosu satın almak istiyorum öne ve arkaya.araştırdım ama bulamadim yardımcı olursanız çok makbule geçer

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Türkiye'de biraz zor gibi. Ebay veya aliexpress gibi alışveriş sitelerinde bulunabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aynen Mehmet arkadaşımızın dediği gibi. Ebay ve aliexpress.com da geçmişte ki eski Mazda logolarını bile bulabilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yada hurdaya ayrılmış bir mazda bulup üzerinden sökebilirsin. Çıkmacılar verir diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çıkma bulursanız sizin avantajınıza olur. Servisten fiyat isteyin olmadı yırt dışından sipariş verin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim aracımda da yok öndeki mazda logosu. kaportacı boyarken sökmüş geri bulamadık. bulursanız eğer paylaşırsanız sevinirim.teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ebay de de Mazda Protege Emblem yazınca bir dolu seçenek çıkıyor . Değişik alternatifler de mevcut, ilgini çekebilir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ebay da 15 dolar artı kargo ücreti bence değmez o kadar paraya.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.