abdullah

Yeni CX-5'in Ön Izgarası Makyajsız CX-5'e Uyar mı?

Merhaba! ben 2015 makyajlı cx-5 ön ızgaradan almak istiyorum,eski (petek) ızgarayla ölçüleri aynımıdır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fotoğraflardan bakıldığında benzer görünüyor ama montaj delikleri, sekmanları, oturduğu yer muhakkak farklıdır. Servisteki bültenlerden, söküp takma işini anlatan manuellerden iyice bir araştırmak gerekir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkürler,en iyisi bu araçların satışlarını beklemek olacak,sanırım henüz bayiilere gelmediler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkürler,en iyisi bu araçların satışlarını beklemek olacak,sanırım henüz bayiilere gelmediler.

Bayilerde mevcut, gidip inceleyebilirsiniz. En son Fatih (fotifoti) Muğla Gören'de inceledi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

d59123fd00c663d23d6ce71c505a086c.jpg

Muğla ve Elazığ'da var bildiğim kadarıyla. Diğer bayilere de sormak Lazım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Izgaranın bire bir oturması, bence zor bir ihtimal. Izgaradaki tırnakların, klipslerin, vidaların gövde ile karşılıklı denk gelmesi çok zor. Ama tabi bu imkansız demek değil. Belki Mazda mühendisleri bire bir uyum sağlayacak şekilde yapmışlardır. :) Yada uydurucak birileri çıkar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Uymaz eğer ızgara tampon ile bağlantılı ise değilse bilse sıkıntı bilginiz olsun. Zamanında ben bunu 2007 mazda3 aracımda yaşamıştım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgilerinize teşekkürler,Aracı aldığım bayii aradım daha böyle bir değişiklik yapmadıklarını söylediler, eğer uyumlu olursa haberdar ederiz dediler.Biraz daha bekleyeceğim.Ha birde yeni ızgara sizce dahamı gösterişli.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mazda-cx-5-modellpflege-2015-31.jpg

Mazda-CX-5-2013-1024-04.jpg

Fotoğrafları koyup, düşünceleri söylemek çok daha iyi oldu. Izgaranın değişik bir hava kattığı kesin ama öyle diğeri de çok kötü değil bence. Eğer çok uğraştırmayacak veya çok masraflı bir şey değilse uygulanabilir diye düşünüyorum.

bosphoruss9 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok teşekkürler,bu şekilde çok daha net karar verilebilir, sanırım eski ızgaraya doyduk :) yenisi baya havalı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.