sibiryaberberi

Kapı ve Cam Fitili Fiyat ?

Arkadaşlar arabam 2010 imp 63000 de ve 60 tan sonra ön kapı ile arka kapı birleşiminden gelen uğultu 100 km den sonra direk içerde gibi ..Arka kısımdanda müthiş ses var ..Gittim mazdacıya ,kapı ayarı cam -tam oturmuyordu- onun ayarı ve fitil değişecek dedi..Kapı ve cam fitili fiyatı hakkında bilgisi olan varmı.Teşekkürler şimdiden.

Birde fitillere bu serum hortumu veya akvaryum hortumu geçirme olayı var ..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Genç bir arabada neden böyle bir sorun oldu ki ? Yırtılma mı var fitillerde ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

fitilde yırtılma görmedim .cam çıtalarında esneme var biraz acaba oradan mı diye silikon sıktım yine aynı..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Eğer bir deformasyon yoksa cam ayarı ile başlamalı bence, ufak bir açıklık ciddi ses alabilir içeriye. Sonra serum hortumu ile devam edin. Eğer güvendiğiniz bir usta değilse o dedi diye cam fitili değiştirmeyi düşünmeyin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben cam fitillerini kıtırık olup bozuldukları için önceki sene değiştim ama fiyatını hatırlamıyorum :( Kırılma olmayanları değişmedim yalnız. Servise göstermenizi tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.