volki7

Mazda 323 LPG Şamandıra Problemi

Mazda 323 hb aracım da simit lpg tankı kullanıyorum 37 liranın üzerini doldurmuyor araştırdığım kadarıyla lpg şamandırası değişecek. Bunun maliyeti nedir ? Başka sorunlar olabilir mi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

LPG Tankı kaçlık ki ? Genelde tam kapasite doldurtmuyorlar tanklara

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

LPG Tankı kaçlık ki ? Genelde tam kapasite doldurtmuyorlar tanklara

Tekerlek haciminde litresini bilmiyorum ama 37 liradacok az yani kapasite olarak

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Pardon ben onu Litre olarak okudum ;) 37 TL ise 17-18 Lt alıyordur ki gerçekten az. Maliyetini bilmiyorum markadan markaya değişebilir ama benim de bildiğim bu tarz problemler genelde şamandıra ile alakalı çıkıyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

silindir tankların en küçük olanı bile 45 lt diye biliyorum.

yüksek ihtimalle şamandıranız arızalı yenisi ile değiştirildiği zaman sorun çözülecektir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Simit depoların çoğunluğu 35 ltr ama istasyonun basınçınada bağlı olarak tam boş depo 29-32 ltr arası lpg alabiliyor. Depoda bir sıkıntı olabilir lpg ustasının bakması gerekir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sisteminizin markasi nedir?brc lavato vs 300 lira felan ama atikeri 130 liraya degistiriyorlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.