ilhan mercan

Cam Güneşliği

Hayırlı olsun İlhan, sabitlemeyi güneşliklerle mi yapıyorsun ? Vakumlu olanlar bir süre sonra tutmamaya başlıyor da ondan sordum.

Katlanabiliyor mu ? Kullanılmadığında ne kadar yer kaplıyor ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sabitlemeyi kendisi yapıyor,etrafındaki çevreleyen elastik tel gibi malzeme yapıyor.katladığında 1 yemek tabağı genişliği ve kalınlığında oluyor böylece yer kaplamıyor.markası Baran.Baran aksesuar olarak sayfları var.ordan net gözüküyor.işyerin A3  ü olan arkadaşımda görmüştüm,audi ye özel sanmıştım ve çok beğenmiştim.güzel bir malzeme.KESİNLİKLE DÜŞMÜYOR. :)

http://www.gbaran.com.tr/kategoriler.php?id=108

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bunları zamanında almış ama üşenip hiç kullanmamış biriyim. Faydalı şeyler tabiki :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

urun guzelmiş..bu tarz güneşliklerde en buyuk sıkıntım takıp çıkartması pratik olmuyorlar cam'a vatoz la tutturuluyorlar falan. bunda da aynı sekildemi cama tutturuluyor ve online satın almasını ben göremedim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

cama tutturmak için birşey gerekmiyor.tam kapatıyor.

urun guzelmiş..bu tarz güneşliklerde en buyuk sıkıntım takıp çıkartması pratik olmuyorlar cam'a vatoz la tutturuluyorlar falan. bunda da aynı sekildemi cama tutturuluyor ve online satın almasını ben göremedim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.