Jump to content

Huyundai I30

Mücahit
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arka taraf bmw1, yanlar leon, ön ızgara tarzı civic sedan falan diye gider devam eder bu böle.. 1kerede kendileri oturup özgün bişeler karalasa şaşardım zaten 8:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence konsept BMW 1'i hedef almış...

Zaten yeni Sonata'mıdır nedir o da BMW 5 serisine benzemiyor mu sanki?

ABD'de nasıl en dayanıklı yada sorunsuz araba seçiliyor anlamıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hyundai'nin 2. el fiyatlarına baktım sahibinden.com'da ve bir çok arabanın 1 yılda %33 oranında değer kaybettiğini gördüm. Bu arabaların 10bin km altında oldugunu hatırlatmam lazım. Ayrıca sahibinden.com'daki fiyatların da biraz şişkin oldugunu unutmamalıyız. Yani bu arabayı alıp 5 yıl kullanmıcaksan kesinlikle almamak lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hyundai'nin 2. el fiyatlarına baktım sahibinden.com'da ve bir çok arabanın 1 yılda %33 oranında değer kaybettiğini gördüm. Bu arabaların 10bin km altında oldugunu hatırlatmam lazım. Ayrıca sahibinden.com'daki fiyatların da biraz şişkin oldugunu unutmamalıyız. Yani bu arabayı alıp 5 yıl kullanmıcaksan kesinlikle almamak lazım.

bence mazdalarda da aynı şey var değer kaybetmesede satılma oranı çok düşük huyuddai getz modelinin yakıtı ve şehirde kullanmıda çok hoşuma gitti ayrıca fiyatta bu arabasına göre fena deil

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hyundai ne yaparsa yapsın Hyundai'dir...ama son 5 yılda kendini en çok geliştiren firmaların başında geliyo Hyundai-Kia ikilisi,bu da bir gerçek...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hyundai'nin Türkiye'de amacı şimdiye kadar satış oranlarını yüksek tutmaktı.. Araçların fiyatını aşağıda tutup, kaliteyi ön planda tutmayarak satış rakamlarını yükseltmek amaçları.. Yalova gibi küçük bir yerde bile her ay 15 araç satılması hedefleniyor.. tabi bu satılan araçlar daha çok getz, kamyonet ve panelvanlar..şimdi ise kaliteyi yükseltmeyi planlıyorlar.. i30'da bu yeni hedefin ilk ürünlerinden.. artık daha kaliteli hyundai'ler görecekmişiz yani :D arkadaşım hyundai bayisi de, ordan biliyorum bunları.. geçenlerde Kore'ye gitti, ordaki amcalar yeni hedeflerini böle açıklamışlar..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Baştan imajı,karizmayı çizdikten sonra onu tekrar toplaması çoook zor,piyasada 3-5 yaşında hurda haline gelmiş 8-10 bin ytl lik huyundaileri toplamadıktan sonra düzeltemez ne kadar kaliteli getirsede artık  :nea:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Hyundai İzmit faprikasının koltuk - torpido gibi iç aksamlarını üreten bölümde bir müddet çalışmışlığım vardır. kullanılan araba modellerinden tutun da arabanın iç aksamını yapan makinelere kadar tamamı kopya. Hatta bir seferinde reno kangooların arka koltuğunun sistemini taklit etmek için bir araba ayarladılar, sahibine koltuklarını sökmeleri karşılığında sıfır koltuk sözü verdiler falan. ama söktükleri koltuğu bir daha toplamak için bi taraflarından epey ter döktüler.

adamların mantığı şu; bir ya da birden fazla modeli birleştirip daha kalitesiz ama daha ucuza piyasaya sür. nasıl olsa her eşşeğin bir alıcısı vardır, ahmet almazsa mehmet alır mantığı :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O dediğini Bursa sanayisinde otobüslere yapıyorlardı senelerce. 302 şasinin üstünde 304ler az yolcu taşımadı bu ülkede.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Hyundai'nin Türkiye'de amacı şimdiye kadar satış oranlarını yüksek tutmaktı.. Araçların fiyatını aşağıda tutup, kaliteyi ön planda tutmayarak satış rakamlarını yükseltmek amaçları.. Yalova gibi küçük bir yerde bile her ay 15 araç satılması hedefleniyor.. tabi bu satılan araçlar daha çok getz, kamyonet ve panelvanlar..şimdi ise kaliteyi yükseltmeyi planlıyorlar.. i30'da bu yeni hedefin ilk ürünlerinden.. artık daha kaliteli hyundai'ler görecekmişiz yani :D arkadaşım hyundai bayisi de, ordan biliyorum bunları.. geçenlerde Kore'ye gitti, ordaki amcalar yeni hedeflerini böle açıklamışlar..

yoksa senin kuracagın cümlelere pek benzemio bunlar :D :D dedim bi an helinide kaybettik hunday cı oldu herhal
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...