Jump to content

TRT Mazda CX-3 Testi

bosphoruss9
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bu şekilde bir tanıtım videosuna rastladım..ilgilenenler için fikir olusturabilir.iyi seyirler

adam tanıtımını yaptığı aracın markasını söyleyemıyor üstüne üstlük marka amblemını bile kapatıyor ilginç bi program)))

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Marka gizleyerek test yapmak bambaşkaymış, TRT'nin belgeselleri ve bir kaç müzik programı harici genel kalitesi bu malesef.

Test mevzularını sıkı takip ederim. Memlekete gelince Eren Tekin (Otomobil Dünyam) ilk test edenlerden olur. Genelde eksik ve yetersiz testleri ancak az çok düzgün yorumlar kendisi araçları. Otopark.com'a teste gelirse -ki gelse de geç gelir- her detayını öğreniriz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

TRT Haber den Yolver programı sunucusu Metin Kalkavan bey. Benimde bulunduğum Barselona tanıtımında çekmişti bu programı.

TRT nin Özel kameraman ve 4-5 pro kamerayla çekilmişti.

Acaba, "Benim makaleme laf sayan arkadaşlar gelip bu programı izlesinler" Diyesim gelmiyor değil hani.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu arabanın direksiyonuna geçmeden bir şey anlamayacağımı bu teste de anladım. Çok sıradan bir test olmuş daha farklı anlatmalarını beklerim. Gökhan abi sen aldırma seninki iyiydi. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

HAyatımda gördüğüm en dangoloz test olmuş. bence testten öte rezillik olmuş. sürekli 4 çeker demiş. abi test etmekten ziyade beleşe gezi var gidem gitmişken işe yarayam demiş ama olmamış otur sıfır.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Test araçlarından bir tane temin edebilirsek biz de bir test yapalım diye konuşuyorduk dün . Ne dersiniz ? Bu konuda benim bilgim yok, ben teknik biriyim. Ben sadece kameramanlık yaparım :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Test araçlarından bir tane temin edebilirsek biz de bir test yapalım diye konuşuyorduk dün . Ne dersiniz ? Bu konuda benim bilgim yok, ben teknik biriyim. Ben sadece kameramanlık yaparım :)

Olur, bende gelirim. >:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben bu testi yapan adamı bir güzel dövsem. Sonra elini ayağını bağlayıp, o göstermedikleri Mazda logosunu çift taraflı bantla alnına yapıştırsam. Sonra TRT binasının önüne, sırtında kocaman Mazda CX-3 yazısıyla bırakıp kaçsam çok mu abes olur. Ama bu testten daha abes olmaz herhalde. :)

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bak ya, nasıl da alınganlık yapıyorsun :) Ben kenarda oturmana içimiz el vermez demek istedim. Senden kıymetli mi ikramlar ? :)

Vermesin. Çünkü hepsini yer, içerim. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben bu testi yapan adamı bir güzel dövsem. Sonra elini ayağını bağlayıp, o göstermedikleri Mazda logosunu çift taraflı bantla alnına yapıştırsam. Sonra TRT binasının önüne, sırtında kocaman Mazda CX-3 yazısıyla bırakıp kaçsam çok mu abes olur. Ama bu testten daha abes olmaz herhalde. :)

Olmaz ama abi koskoca rtrt'de program yapıyor.

Zaten reyting yerlerde ama yine de yapıyor.

Bak ya, nasıl da alınganlık yapıyorsun :) Ben kenarda oturmana içimiz el vermez demek istedim. Senden kıymetli mi ikramlar ? :)

Sağolasın Burak. Duygusalım ne yapayım?[emoji20]
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...