Jump to content

Saab 9-3 Aero 2.0 TS PhotoArt

Srkn
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bizim 2.velet'i fotoğrafladım geçen gün.Valla bunu aldık alalı mazdayı unuttuk garibim branda altında yatıyor   :) Şaka şaka o gönlümde her zaman ona çok fazla kıyamıyorum e birde gitmemeside bahane tabi   :) neyse şimdilik yatışa devam etsin birazcık daha.Bakalım beğenecekmisiniz fotoğrafları..

kkvROA.jpg

a5ERz5.jpg

8g1oYQ.jpg

mPLZ21.jpg

BM2gLv.jpg

n7roOl.jpg

1yd0Jp.jpg

g5oROR.jpg

og7lOm.jpg

VVYRrn.jpg
  • Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Son kasalarını ölmüş ikinci eli sebebiyle (alana güzel oluyor) bayağı düşünmüştüm ama yemedi parça servis vs. sıkıntı çıkarırsa baş ağrıtır diye. Gittik mazda aldık, bakkalda bile bulunuyor parçası :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İçinden bulunduğunuz aracın direksiyonunda bu armayı görüyorsanız dünyanın en sağlam otomobilinin içindesiniz demektir.Vites topuzuda bir cobra şeklinde ve üzerindede S tuşu varsa ve o tuşa bastığınızdada ekranda SPORT simgesi beliriyorsa araç TAKEOFF konumunda ve muhtemelende başınıza geleceklere karşı hazırlıklısınız demektir.Bu andan itibaren rakibinizi sizinle aynı yöne giden araçlardan değil havadan seçmelisiniz smile ifade simgesiBu fotoğraftaki 4 simge aracınızda mevcut ise bir SAAB AERO içindesiniz,gerçek bir sürüş performansına hazır olun,tüm bunlara hazır değilseniz lütfen komşularınızı ürkütmeyecek başka araçları tercih edin smile ifade simgesi

SAAB BORN FROM JETS..

JY2MpJ.jpg

https://www.dailymotion.com/video/xp585d_bmw-vs-saab-crash-test_auto?start=12

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gerçekten harika bir araç inan serkan abi 90.yıl türünün tek örneklerinden maşallah keşke bi yerden para falan bulsam da ben alsam :)

güzel bir günden ufak bir video :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Maşallah diyelim... Sanırım her faninin ölmeden önce sürmek isteyeceği ender araçlardan birisidir. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Maşallah allah kaza bela vermesin. Her zaman hayalimde olan ve hiç bir zaman cesaret edip alamayacağım bir araba. :) Saab gerçekten ayrı bir dünyadır. Yolcu koltuğuna bir kez oturmak isterim açıkçası. :) 

Bunlarda çerez. 

https://www.youtube.com/watch?v=QlQUcILmtrA

https://www.youtube.com/watch?v=5wFwx-uWCwQ

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Saab her zaman özel bir araba olmuştur. Ancak tasarımsal sorunları nedeniyle hiç bir zaman satan bir araba olmadı. Eski modası geçmiş kendini yenilemeyen bir tasarımı var.

Küçük fan grupları dışında pek satmaz. Güçlü ve çok benzin yakan motorlarıyla tanınır. Kronik bir sorununu da  duymadım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2008 kriziydi sanırım, o dönemde GM in de ağır krize girmesi sonucu battı firma. Satışa çıkarıldı 2010 gibi, hatta bizim memleketten talipliler de oldu, devlet satın alsın falan diye düşünüldü, tam da yerli otomobil goygoylarının yükseldiği döneme denk geldiği için. Yıllar yanlış olabilir kontrol etmedim, ekşi sözlükte Saab başlığında gezinirseniz daha detaylı şeyler bulursunuz. Ufak ufak yeniden üretime geçme planları yapmakta, elektrikli modeller falan tanıtılmıştı bir kaç ay önce.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2008 kriziydi sanırım, o dönemde GM in de ağır krize girmesi sonucu battı firma. Satışa çıkarıldı 2010 gibi, hatta bizim memleketten talipliler de oldu, devlet satın alsın falan diye düşünüldü, tam da yerli otomobil goygoylarının yükseldiği döneme denk geldiği için. Yıllar yanlış olabilir kontrol etmedim, ekşi sözlükte Saab başlığında gezinirseniz daha detaylı şeyler bulursunuz. Ufak ufak yeniden üretime geçme planları yapmakta, elektrikli modeller falan tanıtılmıştı bir kaç ay önce.

Neden Volvo gibi bir alıcısı olmamış? garip..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Neden Volvo gibi bir alıcısı olmamış? garip..

Volvo'yu da Çinliler mi, Hintliler mi almadı mı ?

@Serkan paylaşım için teşekkürler. Allah kazasız, belasız kullanmayı nasip etsin. :nazar:

Canavarı bir gün kullanmak, test etmek isterim inşallah. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Volvo'yu da Çinliler mi, Hintliler mi almadı mı ?@Serkan paylaşım için teşekkürler. Allah kazasız, belasız kullanmayı nasip etsin. :nazar:

Canavarı bir gün kullanmak, test etmek isterim inşallah. :)

Memnuniyetle ilahan abicim fakat ertesi gün direk aracını satılığa çıkarırsın demedi deme çok ciddiyim :-)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Memnuniyetle ilahan abicim fakat ertesi gün direk aracını satılığa çıkarırsın demedi deme çok ciddiyim :-)

Serkan'ım zaten düşünmüyor değilim. Bu süreci hızlandırabilir belki. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Saab mı düşünüyorsun?

Yok yanlış ifade ettim. Guzuyu satmayı düşünmüyor değilim demek istemiştim.

Yerine "D" yada "Suv" segmentte bir araç planları var. Acelem yok, şu otomobil fuarı bir olsun bakalım. Yeni modelleri bir görelim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Volvo'yu da Çinliler mi, Hintliler mi almadı mı ?

Volvo'yu çinli geely firması aldı.

Saab'a talipli çıkmadı çünkü. Satın alanın büyük bir teknolojik yatırım yapması gerekiyordu. İşveç'te ki yüksek işçilik maliyetleri de bir diğer sorundu. Ayrıca pazar payı neredeyse yok gibiydi. Tutup tutmayacağı da belirsizdi.

Bu nedenle sessiz sedasız kapandı. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...