legend555

Spor tampon

Abi çoğu kişi spor tanpon diyo ama normalle spor arasındaki fark ney biri bana söyleyebilir mi??Peder bey aracı sürekli okşadığı için tanponları değitirmeyi düşünüyorum fiyatta verirseniz iyi olur ön arka spor tanpon....

Ayrıyetten daha önce yine bir hasar sonucu tanponu boyattık ama renk tutmadı güneşli havada resmen sırıtıyo ben boyandım diye böyle bir sorunla karşılaşmam di mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Spor tampon ile normali arasındaki fark sis farları ve ortadaki ızgaranın farklı olması.. tampon diye yazılır ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

araç sedan.Tampon içinde özür dilerim tanpon daha estetik geliyo kulağa :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tanpon daha estetik gelebilir ama doğru şeklini yazsak daha uygun böyle terimlerde, di mi :)

İlk resim metalik nick'li arkadaşımızın aracının resmi sanırım, galeriden aldım..Bundaki tampon orjinal tampon.

ikinci resim de spor tampon..İki resim arasındaki farkı bul bakalım :)

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sedanın orjinal tamponu daha güzel heleki makyajlı ise daha geniş ızgara ve hava girisi :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sedanın orjinal tamponu daha güzel heleki makyajlı ise daha geniş ızgara ve hava girisi :D :D

Mazda 6 ya benziyor diye seviyon değil mi ? :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazda 6 ya benziyor diye seviyon değil mi ? :D

nasıl bi alaka kurmaktır bu annamadım sende bu yollamı arabanı sevmeye calışıon :2funny: :2funny: senimi kırcam gönlün olsun benzetiosan  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.