Mutlu Tekir

Araç Alım & Satım, LPG İşlettirme, Muayene ve Plaka Değiştirme İşlemleri 2015

Mutlu hocam çok yararlı bir anlatım olmuş eline sağlık. Anadolunun gözünü seveyim istanbul da bu anlattıklarınızı 1 günde değil 1 hafta da halletmek mucize olur :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mutlu hocam çok yararlı bir anlatım olmuş eline sağlık. Anadolunun gözünü seveyim istanbul da bu anlattıklarınızı 1 günde değil 1 hafta da halletmek mucize olur :)

Valla ben de şaştım 1 günde halledince, hatta sızdırmazlık için Düzce'ye gidip gelmesem yarım günde hallolurmuş. :D

emr4434 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar lpg'li araçta makine mühendisleri odasının verdiği ruhsat bende muayene geçerlik tarihi ile aynı ve ikisinin de tarihi bi 10 gün geçmiş. yarına muayeneye randevu aldım ama bu lpg ruhasıtını da öncesinde yenilemem gerekiyor mu?  tüv sitesinde lpg sızdırmazlık raporu zorunlu evrak olmaktan cıkarılmıştır diyor. bu  tmmob'nun verdiği rapor sızdırmazlık raporu olarak geçiyor mu? yoksa bunlar başka seyler mi?

ya da kısaca ruhsata işli lpg'li aracımla muayeneye giderken lpg ile ilgili bir sey yapmam gerekiyor mu? (egzoz gazı emisyon ruhsatı 2018'e kadar gecerli o da sorun yok)

teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Lpg ruhsatı konusundaki soruyu ben de merak ediyorum. 
Lpg ile muayenede artık sızdırmazlık yok, normal giriyorsunuz muayeneye.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.