greypratica

Karşınızda Şakir

Bu konuda 57 ileti var

arkadaşlar şakir imin resimleri bunlar ;D . sizce şakire ne aksesuar yapılabilir :) :)

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Spoyler,maşbiyel diye inliyor şakir  ;)

bu şakir iflah olmas desene habire aglıyor :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ağlamayana memek yok  :D

çok aglayanada yok dicemde bu meretlerin istegi bitmio cidden farkındaysanız epeydir bişe almadım guzuya rekor kırdım lakin alacak çok sey var motor olarak olmasada kasa modifiye ye çok müsait

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çok aglayanada yok dicemde bu meretlerin istegi bitmio cidden farkındaysanız epeydir bişe almadım guzuya rekor kırdım lakin alacak çok sey var motor olarak olmasada kasa modifiye ye çok müsait

bıyerden basla bence gecen gun beyaz bı 2007 gordum bıtane hanım abla kullanıodu fılm camı yapmıs arka tamponu uzatmıs ruzgarlık koymus marspıyer koymus on tamponda spor tampon olmus cok guzel yuruyoduu yolda

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Boşver ben eskiden çok para harcardım bir sene binerim biri gelir emeklerimi alır giderdi artık yapmıyorum hiç bişe

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Boşver ben eskiden çok para harcardım bir sene binerim biri gelir emeklerimi alır giderdi artık yapmıyorum hiç bişe

bence aracı satsan bıle trafıkte farkedılen ve sureklı bakılan bı arabanın olması guzel bıse

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bıyerden basla bence gecen gun beyaz bı 2007 gordum bıtane hanım abla kullanıodu fılm camı yapmıs arka tamponu uzatmıs ruzgarlık koymus marspıyer koymus on tamponda spor tampon olmus cok guzel yuruyoduu yolda

yapacak ne kaldıki

arka tampon kendinden uzun

angel ,ön kaput amortisörü,film,spoiler,yazılı kaliperler,krom kapı basamakları,shark anten,vs vs daha ne yapayım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bence aracı satsan bıle trafıkte farkedılen ve sureklı bakılan bı arabanın olması guzel bıse

Bu haliylede farkedilen bir araba benimki  :) tek olunca karizması yerinde zaten  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yapacak ne kaldıki

arka tampon kendinden uzun

angel ,ön kaput amortisörü,film,spoiler,yazılı kaliperler,krom kapı basamakları,shark anten,vs vs daha ne yapayım

ızgarayı deıstırıceksın abı bı yay koyup bıde marspıyerle ruzgarlık koyucan sen en basta kendı gordugun alanlara yonelmıssın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu haliylede farkedilen bir araba benimki  :) tek olunca karizması yerinde zaten  :D

bence o sıslerı deıstır abı:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ızgarayı deıstırıceksın abı bı yay koyup bıde marspıyerle ruzgarlık koyucan sen en basta kendı gordugun alanlara yonelmıssın

ızgarası gayet güzel geniş aralıklı alt ızgarada geniş sizinkilere göre  yarı spor tampon gibi duruyo ona gerek yok yani lakin marşpiyel olabilir bakıciisss yay koyamam 4 kişi binios genelde

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kartvizit bırakmadın mı ? :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yarama parmak bastın  :D şimdilik avatarı değiştireyim olmazmı  ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence Mücahit abi ile birlikte Helin de değiştirsin onun sislerde sarı sarı gözüme batıyor :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.