enigma34

1. Nesil Mazda 3 Bagaj İpi Tutacağı Hakkında

Merhaba arkadaşlar, arcimda bagaj ipi tutacagi olan yerdeki kucuk parca yok onu nereden temin edebilirim ,

resim olarak ekliyorum,

tesekkurler,

f0702b2551d415af8ffd751fa6270fa7.jpg

23b6558a930ff14bb4791b063100fbd6.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

merhaba,

cekmekoy akyildiz otomotiv den zafer bey saolsun parca konusunda yardimci oldu,

tesekkurler,

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aynı konuyu bende açıcaktım ama bu konuyu gordum cok eski değil. 

Aynı parçadan bana da lazım varmı bulabiliceğimiz bir yer?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aynı konuyu bende açıcaktım ama bu konuyu gordum cok eski değil. 

Aynı parçadan bana da lazım varmı bulabiliceğimiz bir yer?

Enigma34 Arkadaşımız hemen bir üstünüzde ki, mesajda nereden tedarik ettiğini yazmış.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Enigma34 Arkadaşımız hemen bir üstünüzde ki, mesajda nereden tedarik ettiğini yazmış.

tabiki yazmış..

ancak çekmeköy akyıldız otomotivi bulmak eskişehirden biraz zor. telefon etsek dahi ufacık bir parça için uğraşırlarmı bilemedim..

şöyle yenileyelim o zaman netten bulabileceğimiz bir yer varmı? yada elinde çok zor ama elinde fazla olan forumdaşımız varmı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tabiki yazmış..

ancak çekmeköy akyıldız otomotivi bulmak eskişehirden biraz zor. telefon etsek dahi ufacık bir parça için uğraşırlarmı bilemedim..

şöyle yenileyelim o zaman netten bulabileceğimiz bir yer varmı? yada elinde çok zor ama elinde fazla olan forumdaşımız varmı?

Sizde Eskişehir'de ki Mazda yetkili servisini arayabilirsiniz. Onlar da yoksa, Akyıldız'ı arayabilirsiniz. Havale+kargo karşı ödemeli yardımcı olabilirler. En kötü ihtimal ben size yardımcı olurum. Gider elden alır ve size kargo yaparım. Evo, Merser servisleri var onların elinde olabilir.

Konya servisini arayabilirsiniz. Oradan tedarik edebilirsiniz. Mehmet arkadaşımız var o bölgede. Benim gibi size yardımcı olabilir.

Tüm bu ihtimaller olmadı ebay, aliexpress gibi sitelerden tedarik etme ihtimaliniz var.

Ama öncelikli olarak sizin servislere sormanız gerekiyor.

Mehmet Özdemir bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tabiki yazmış..

Servis adres ve telefon bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

http://www.mazdaclubtr.com/topic/9415-makale-mazda-türkiye-yetkili-servisler/?p=332420

razumuhin ve Mehmet Özdemir bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba, 

İlhan beyin de söylediği gibi telefon yada mai ile irtibata geçip parçayı temin edebilirsiniz,

Zafer bey de gayet ilgili bu konuda, 

Ödemeyi havale ile yapıp istediğiniz adrese gönderiyorlar, bende o şekilde aldım,hiç bir aksaklık olmadı,

İlhan bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bugun servise uğradım sağolsunlar ellerinde varmış. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.