Jump to content

Mazda 3 İçin Gündüz Farı ve Şerit Led Önerileri

firstblood
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar forumda yeniyim öncelikle herkese merhaba.

2011 model mazda 3'üm için şerit led ve gündüz farı araştırıyorum.

tamponun alt kısımında bulunan yuvalara uygun gündüz farını nerde bulabilirim.

ayrıca , net'te gezinirken gördüğüm, link'ini verdiğim ürün sizce ne kadar başarılı olur.

http://tr.aliexpress.com/item/2Pcs-60CM-LED-Daytime-Running-Light-With-Turn-Signal-Flexible-DRL-LED-Tube-Light-White-Amber/32258383115.html

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu şerit ledi nereye bağlamayı düşünüyorsun serkan? Gündüz farı için tamponda plastiğe orjinal ölçülerde gündüz farı var biraz tuzluydu. Ben cob led alıp oraya yerleştirdim. Şu an mobilim link veremiyorum. Mazda3 gündüz ledi konusunu bir incele.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

link'teki resimlerde farın içine montaj etmişler. bu yüzden merak ettim uygun olur mu diye. evet bana da tuzlu gelmişti dediğiniz ürüne göz atayım. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3b62a4fa12b2ce05afc2e5b8f7fd830b.jpg

Buyrun ben getirttim ve yaptım ancak farlar merceksizse takmayın çok ısındığı için bozuyormuş. Ben geri sökeceğim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mehmet bey dediğiniz ürünü bulamadım uygun olduğunuza link atarsanız sevinirim:) ön kısmı yakışıklı (zaten yakışıklı da) yapmak için tuzsuz önerilerinizi bekliyorum:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

farlarda mercek var . o zaman sorun olmaz sanırım. montajı kolay mı peki?

Benim farlar tırnaklı onun için 15 dakikada açabiliyorum.

Yalnız bu icat ne kadar şık görünsede yakından hortuma benziyor.

O yüzden çok da belli olmasın diye farları karatmak lazım.

Montaj için 1 saat uğraştım Ayakları var altta önce onları istediğiniz istikamette monte ediyorsunuz sonra ledi döşüyorsunuz tırnaklara geçirip. Kabloyu uygun bir yerden çıkarıyorsunuz ve Farı geri kapatıyorsunuz.

Mercek montajı düşünüyorum bir takım mazda 626 farım var onları bir incelemem lazım.

Sökülüyorsa monte etmeyi deneyeceğim. Sonra Oktay beye led monte ettirmeyi düşünüyorum aynı şekilde. Bakalım nasıl olacak.

Fiyat olarak takımı 60 TL 60 cm ve iki adet.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim farlar tırnaklı onun için 15 dakikada açabiliyorum.

Yalnız bu icat ne kadar şık görünsede yakından hortuma benziyor.

O yüzden çok da belli olmasın diye farları karatmak lazım.

Montaj için 1 saat uğraştım Ayakları var altta önce onları istediğiniz istikamette monte ediyorsunuz sonra ledi döşüyorsunuz tırnaklara geçirip. Kabloyu uygun bir yerden çıkarıyorsunuz ve Farı geri kapatıyorsunuz.

Mercek montajı düşünüyorum bir takım mazda 626 farım var onları bir incelemem lazım.

Sökülüyorsa monte etmeyi deneyeceğim. Sonra Oktay beye led monte ettirmeyi düşünüyorum aynı şekilde. Bakalım nasıl olacak.

Fiyat olarak takımı 60 TL 60 cm ve iki adet.

teşekkür ederim bilgilendirmeniz için. o zaman daha ince bir tasarım olsa daha iyi bir görüntü verirmiş. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mehmet bey dediğiniz ürünü bulamadım uygun olduğunuza link atarsanız sevinirim:) ön kısmı yakışıklı (zaten yakışıklı da) yapmak için tuzsuz önerilerinizi bekliyorum:)

Linkteki konuyu bir okuyun.

http://www.mazdaclubtr.com/topic/9367-2-nesil-mazda3-gündüz-farı/page-10

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Valla markasini bilmiyorum ama mensei cin:) 50 lira verdim ..oto aksesuar satan bir isyerinden aldim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Arkadaşlar led yaptırdım gece görüntüsü hoş duruyo ama gündüz çok kötü gözüküyor resimleri atacağım daha orjinal gibi duran ledler den yokmudur tavsiye edebileceğiniz?

e5c18cfc306f057da1d5b9ba94cdf31c.jpg

cfa7765b5671e3880520538650de38ee.jpg

f85a94a490947229577a51fff3a68c5a.jpg

5e8ef5500aa53502e499fe6fb4e67b92.jpg

Resimlerde biraz karışıklık olmuş kusura bakmayın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...
Arkadaşlar led yaptırdım gece görüntüsü hoş duruyo ama gündüz çok kötü gözüküyor resimleri atacağım daha orjinal gibi duran ledler den yokmudur tavsiye edebileceğiniz?

e5c18cfc306f057da1d5b9ba94cdf31c.jpg

cfa7765b5671e3880520538650de38ee.jpg

f85a94a490947229577a51fff3a68c5a.jpg

5e8ef5500aa53502e499fe6fb4e67b92.jpg
Resimlerde biraz karışıklık olmuş kusura bakmayın

Hayırlı olsun nereden aldınız kaça mal oldu? Bide sadece gündüz ledlerini açma seçeneği yok mu hem üstte ki sarı far hem altta led güzel durmamış. Sadece altta ki ledler açık olunca güzel olur bence

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...