Jump to content

2. Nesil Mazda 3 Direksiyon Basınç Hortumu

zafer61
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar, geçen gün serviste bakım yaptırdım. bu esnada direksiyon hidroliği basınç hortumunun pres yerlerinden hafif ıslattığını fark ettik. yetkili servis olduğundan değişmesi gerekir dedi fakat stokta olmadığından sipariş etmeleri gerektiğini belirttiler. fiyat 800 TL. bir daha ki bakıma kadar gider gibi geldi bana ama gitmeyecek sanırım. değişmem gerekir. bildiğiniz işin hakkını veren bir özel servise ihtiyacım var (istanbul anadolu yakası). 

daha önce bu parçayı değişen oldu mu hiç. bilgi verirse memnun olurum. maliyet ne oldu. araç 2011 mazda3. 

herkese kazasız günler dilerim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben Lantisimde değiştirmiştim, 50 TL maliyeti olmuştu 2012 yılında. Servis değil, hidrolik hortum-pres işi yapanlardan gerekli basınca dayanıklı hortumu gerekli ebatlarda alıp bastıracaksınız presle, sonra özel servis takar onu uygun bir fiyata, zor bir işlem değil...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben Lantisimde değiştirmiştim, 50 TL maliyeti olmuştu 2012 yılında. Servis değil, hidrolik hortum-pres işi yapanlardan gerekli basınca dayanıklı hortumu gerekli ebatlarda alıp bastıracaksınız presle, sonra özel servis takar onu uygun bir fiyata, zor bir işlem değil...

aslında mantıklı. önerin için teşekkür ederim. ben bir de özel serviste soracam fiyatını bakalım ne derler. olmazsa bulacaz bi çaresini yoksa yolda kalacaz...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hallettim arkadaşlar. toplamda 300 lira. SeZaR_323 baya yardımcı oldu bana teşekkür ederim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...