sahmelik

Deri Direksiyon Soyulması Problemi ve Çözümü

Bu konuda 26 ileti var

Pratik ve ucuz bir çözüm olmuş.. güzel de görünüyor fakat acaba sıcak ve ter altında çıkma boyama vb sıkıntı yaratır mı..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Suana kadar oyle bi sorun yok olacak gibide gorunmuyor urfaya gittim gecen bir hafta kaldim 2000 km yaptim hicbise olmadi

Hem ciksada yeniden boyarsiniz olur biter bence boyayin :-)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güleggüle kullanın inşallah

Fotograflar yanitmis da olabilir, soyulan yerler tam kapanmamis gibi geldi bana. Eğer öyleyse, birkac kat daha boyamakta fayda var. Ben babamin aracina e kat yaptim. 2-3 yildir ilk günkü gibi :)

sahmelik bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kaç km de böyle bir soyulmayla karşılaştınız?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güleggüle kullanın inşallah

Fotograflar yanitmis da olabilir, soyulan yerler tam kapanmamis gibi geldi bana. Eğer öyleyse, birkac kat daha boyamakta fayda var. Ben babamin aracina e kat yaptim. 2-3 yildir ilk günkü gibi :)

Gece cektigim icin parlama yapti aksine kapanmayan yer hic yok mis gibi oldu

Kaç km de böyle bir soyulmayla karşılaştınız?

Ben araci 92000 de aldim 3 ay once
mersinden_ersin ve Suleyman_46 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

eski aracımın direksiyonunu da bir arkadaşım aynı şekilde boyamıştı bir sorun olmamıştı. fakat normalden biraz daha parlak duruyordu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim direksiyonda da aynı problem var. Deri kaplatmaya veremedim, çünkü zamanım yok. Bu uygulamayı bir bölümüne deneyebilirim. Boyayı nereden tedarik ettiniz peki ? Teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Muhtemelen sitil marka kullanmistir cilali oldugu icin fazla parlar ve catlatma yapabilir bendekini bi kunduracidan aldim markasi delta

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok güzel olmuş, elinize sağlık :)

sahmelik bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ucuz ve sorunu çözen bir uygulama, muhtemelen kalıcı olmaz sorun da değil. Tekrar tekrar boyanabiiir.

Daha kalıcı çözüm direksiyonun derisini yeniden kaplatmak ama kaça malolur bakmak lazım.

Daha radikalı direksiyonu değiştirmek

Süper radikali de tabi arabayı değiştirmek ama tavsiye etmem :)

mersinden_ersin bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Boyayali 2 hafta 2500 km oldu simdilik sorun yok olsada boyarim yeniden elimdeki boya 5 10 sene yeter heralde :-)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

güzel bir teknik.kaç zamandır bir çözüm arıyordum.çünkü kaplatan arkadaşlarım oldu.eskisi gibi olmuyor. paylaşım için teşekkürler :)

sahmelik bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güzel çözüm olmuş,eline sağlık,bende yavaş yavaş soyulmalar başladı ilerde boyarım artık :)

sahmelik bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gayet güzel olmuş.Bende deneyeceğim en kısa zamanda.Zaten benim direksiyonun çok küçük bir kısmında böyle bir boya atması var..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba. 2007 Mazda3 aracımın direksiyonu boyuyor ve yüzeyi tırtıklı. Buna nasıl bir çözüm bulabiliriz. internette araştırdığım kadarıyla kaliteli bir deri boyasıyla önce zımparalaıp boyadıktan sonra sorunun bir süre idare edilebileceğini okudum fakat daha makul bir çözümü olan var mı ? tekrardan deri kaplatmak ta istemiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
03.06.2015 14:42:48, Semih Uluca :

Bende de var soyulma. Bu ürünmüdür? Güzel olmuş bu arada. :)

http://www.ayakkabimalzemesi.com/urun/delta-mont-boyasi-100ml-tolien-bazli/2066

Siyah hariç tüm renkleri var yahu. :D

Bu arada @sahmelik son durum nedir ? 

Dedim ama, sonra guzuyu sattığın aklıma geldi. :fiuw:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.