Jump to content

Deri Direksiyon Soyulması Problemi ve Çözümü

sahmelik
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Suana kadar oyle bi sorun yok olacak gibide gorunmuyor urfaya gittim gecen bir hafta kaldim 2000 km yaptim hicbise olmadi

Hem ciksada yeniden boyarsiniz olur biter bence boyayin :-)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Güleggüle kullanın inşallah

Fotograflar yanitmis da olabilir, soyulan yerler tam kapanmamis gibi geldi bana. Eğer öyleyse, birkac kat daha boyamakta fayda var. Ben babamin aracina e kat yaptim. 2-3 yildir ilk günkü gibi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Güleggüle kullanın inşallah

Fotograflar yanitmis da olabilir, soyulan yerler tam kapanmamis gibi geldi bana. Eğer öyleyse, birkac kat daha boyamakta fayda var. Ben babamin aracina e kat yaptim. 2-3 yildir ilk günkü gibi :)

Gece cektigim icin parlama yapti aksine kapanmayan yer hic yok mis gibi oldu

Kaç km de böyle bir soyulmayla karşılaştınız?

Ben araci 92000 de aldim 3 ay once
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

eski aracımın direksiyonunu da bir arkadaşım aynı şekilde boyamıştı bir sorun olmamıştı. fakat normalden biraz daha parlak duruyordu.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim direksiyonda da aynı problem var. Deri kaplatmaya veremedim, çünkü zamanım yok. Bu uygulamayı bir bölümüne deneyebilirim. Boyayı nereden tedarik ettiniz peki ? Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ucuz ve sorunu çözen bir uygulama, muhtemelen kalıcı olmaz sorun da değil. Tekrar tekrar boyanabiiir.

Daha kalıcı çözüm direksiyonun derisini yeniden kaplatmak ama kaça malolur bakmak lazım.

Daha radikalı direksiyonu değiştirmek

Süper radikali de tabi arabayı değiştirmek ama tavsiye etmem :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

güzel bir teknik.kaç zamandır bir çözüm arıyordum.çünkü kaplatan arkadaşlarım oldu.eskisi gibi olmuyor. paylaşım için teşekkürler :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...

Merhaba. 2007 Mazda3 aracımın direksiyonu boyuyor ve yüzeyi tırtıklı. Buna nasıl bir çözüm bulabiliriz. internette araştırdığım kadarıyla kaliteli bir deri boyasıyla önce zımparalaıp boyadıktan sonra sorunun bir süre idare edilebileceğini okudum fakat daha makul bir çözümü olan var mı ? tekrardan deri kaplatmak ta istemiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...
03.06.2015 14:42:48, Semih Uluca :

Bende de var soyulma. Bu ürünmüdür? Güzel olmuş bu arada. :)

http://www.ayakkabimalzemesi.com/urun/delta-mont-boyasi-100ml-tolien-bazli/2066

Siyah hariç tüm renkleri var yahu. :D

Bu arada @sahmelik son durum nedir ? 

Dedim ama, sonra guzuyu sattığın aklıma geldi. :fiuw:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...