emirhan_S

Kapı İçleri...?

Bu konuda 60 ileti var

Arkadaslar son zamanlarda bana arabanın orjinal ses sistemi yetersiz gelmeye basladı ...Ama cok fazla param olmadıgı icin yavas yavas yapmak istiyorum .şimdilik Sadece kapi iclerini kaliteli bi markayla degistirsem nasıl olur tatmin edici bi duzeyde ses alabilirmiyim ( bekledigim asırı bisey yok sadece biraz daha tok ve net ses cıkmasını istiyorum etrafı inletmek amacında degilim ) hangi marka ve modelini onerirsiniz bide yaklasık olarak fiyatları hakkında bir bilginiz varsa cok yardımcı olursunuz Şimdiden cok tesekkur ederim Hepinize iyi Forumlar... :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben de tam senin istediğin gibi bi sistem istiyodum. Sonuçta Kenwood anfi ve FLI komponentlerle ~750 YTL'ye çözdüm bu sorunu, gayet iyi oldu, tavsiye ederim...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

amfisiz olmazmi bu iş ya su anda 750 ytl vericek durumum yok vallaha lastik alıcam  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Alpine kolon dene.

Not:Ayrıca teyp'den kolonlara giden kabloların yerine altın,yada gümüş alaşımlı pahalı kablolarla değişitirebilirsen(hiç denemedim) ses kalitesi oldukça değişir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Alpine kolon dene.

Not:Ayrıca teyp'den kolonlara giden kabloların yerine altın,yada gümüş alaşımlı pahalı kablolarla değişitirebilirsen(hiç denemedim) ses kalitesi oldukça değişir.

denemediysen ne die sölüon  sen dene olursa bende yaparım diyemi :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

denemediysen ne die sölüon  sen dene olursa bende yaparım diyemi :D :D

Yok be abicim.Normal stüdyo sistemlerinde denedim,olumlu sonuç alıyorsun.Arabada kesin olur fakat hangi kablo nerede,serial kablomudur değilmidir bilmiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yok be abicim.Normal stüdyo sistemlerinde denedim,olumlu sonuç alıyorsun.Arabada kesin olur fakat hangi kablo nerede,serial kablomudur değilmidir bilmiyorum.

valla tesisatcılarında bildigini sanmıom ben deneme yanılma ile yapıo adamlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Olur mu bu işin uzmanları özel iletken tesisat kabloları kullanıyorlar.Koça fuara gittik beraber bizde bu iş baya gelişti.Ama arka mahalledeki Paynır Osmana gidersen anlamaz. :P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar sizce Jbl 16 cm mid takımı alsam 2 cift işimi gorurmu ? bide bunlar icinde anfi lazım mı ?

KUsuruma bakmayın ben bu konularda baya cahilim ... :-[

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sadece bunlar ile çok fazla bir şey alamazsın ama madem biraz daha kaliteli istiyorsun idare eder.Ama m3 uygun mu komponentler araştırman lazım iyicene.Yani yuvalara problemsiz oturur mu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bizim arabalara uygun olan For-X marka kompenantlar var,birebir aynı ölçülerde  ;)

yanlız kompenantları amfisiz kullanamazsın,ufakta olsa bir amfi alırsan o zaman verim alabilirsin bunlardan  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

git bi sistemciye 2sn de acsın baksınlar kapıları ona göre varsa ellerinde hemen takarlar yoksada arar bulur öle takarlar.. pek bilgi sahibi degilim diyosan işi bi bilene bırak bence aldıgın ürün elinde kalmasın sonra.. hemen hallederler işin elemanları..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

git bi sistemciye 2sn de acsın baksınlar kapıları ona göre varsa ellerinde hemen takarlar yoksada arar bulur öle takarlar.. pek bilgi sahibi degilim diyosan işi bi bilene bırak bence aldıgın ürün elinde kalmasın sonra.. hemen hallederler işin elemanları..

en iyisi senin dedigin gibi yapmak galiba... bide bu forX leri herkes oneriyo bana gercekten iyimi deneyeniniz varmı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

denemediğimiz şeyi önermeyiz zaten Emirhan,şu anda 3 kişide takılı bu For-X ler,ben gayet memnunum,sanıyorum ki onlarda memnundur  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

peki bizim arabalara uyan

FOR-X X-161 16 CM. KOMPONENT SİSTEM 900W

FOR-X 165 COMPONENT SET 16CM 125W RMS

bunlardan hangisi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kutusunu cıkardım içerden ne yazıyosa yazim bende;

FOR-X X-57 500WMAX

2-Way Component Speaker System

Frequency: 65-20k Hz

Sensitivity: 90dB/W/M

Max Power: 500W

Nominal Power: 40W

Magnet: 10oz

Voice Coil: 25mm

Woofer: Electroplate Injection Cone

Midrange and Tweeter: 25mm Silk Dome Tweeter

buda kutunun fotosu, yesil bi jeep var üstünde;

fotoraf0088dn3.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

cok saol bu gun iftardan sora gidiyorum bakim bi arastırım fiyatlarını...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.