Guest axela

Angel Ve Beyaz Sis Tamamlandı

Bu konuda 51 ileti var

merhaba arkadaşlar sipariş verdiğim angel ların gelmesi sonucu bugün montaj işlemlerine giriştim.beyaz siside önceden almıştım zaten bugün ikisinide taktırdım.önce Herter e gidip tamponu söktürdüm daha sonra şaşmazdaki 2002 stopa gidip montaj işlemini yaptırdım ardından tekrar servise dönüp farları ve tamponu taktırdım..

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sisleride h11 mtec 4500k(sanırım küsüratı vardı) aldım..angellar kadar beyaz olmasada eskisinden güzel oldu..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

maşallah güzel görünüyor ama keşke daha kapsamlı bi foto çekseydin ;) güle güle kullan... baya da uğraşmışsın git - gellerle

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güle güle kullan.Siste beyaz ışık doğru birşeymi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlısı olsun Barış.Çok şık duruyor. :nazar: Kedi gibi oldu be.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güle güle kullan.Siste beyaz ışık doğru birşeymi?

Uygundur,oluşan sis ile aynı renk oldumu daha çabuk farkediliyorsun.. ;D Görsel olarak güzel duruyor işte. ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

iyi niyetli dilekleriniz için teşekkürler..sizler için bi iki foto daha çektim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

gec kalmıştın güle güle kullan :D

sağolasın :)..şimdide yana döne kapı eşiği arıyorum bulamıyorum :ohmy:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sağolasın :)..şimdide yana döne kapı eşiği arıyorum bulamıyorum :ohmy:

dün baktım ısıklı yoktu aklımda yani

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yakışmış, ama siste ne kadar verimli olur bilmem.

Sen ne ara spor tampon yaptın ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yakışmış, ama siste ne kadar verimli olur bilmem.

Sen ne ara spor tampon yaptın ?

siste xenon hiç göstermes die biliom aksine ne kaa sarı o kaaa iyi he ama kaç kere sis cıktıda sarı lamba yaktık o da ayrı konu izmir dönüşü roro yu yakalıcas die tam rallilik bi yolda actım sisleri kökledim gazı o zaman işime yaradıydı xenon olsa daha iyi olurmus demekki :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben ihtiyaç dışında sisleri hiç açmam açana da iyi gözle bakmam sanırım ondan Allah bana sissiz bir araç nasip etti :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben ihtiyaç dışında sisleri hiç açmam açana da iyi gözle bakmam sanırım ondan Allah bana sissiz bir araç nasip etti :D

farların içinde deilmi senin sisler boşmu orasıda

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

farların içinde deilmi senin sisler boşmu orasıda

Evet boş orası.. Mazda gelir de yedek parça getirtirse belki düşünürüz ona birşeyler..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet boş orası.. Mazda gelir de yedek parça getirtirse belki düşünürüz ona birşeyler..

hasbelkader  acılan bişe sis farı benim için muhtemelen senin içinde öle görünen bişide deil ölü yatırım olur ama xenon farz senin guzuya Burak hem senin yolu görüşün hemde guzunun görünüşü  deişecek

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.