yyarali

Mazda3 2005 Model havalandırma süreklı calışıyor

Herkese merhabalar. Benım sorum havalandırma neden sureklı çalısıyor bır turlu kapatamıyorum. Teşekkurler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Azaltıp çoğaltabiliyormusunuz? Yoksa hep sabit bir şekilde mi üflüyor havayı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hafif bir esintiyse; havayı dışarıdan almanıza bağlı olabilir diyorum. Sorunuzla ilgili biraz daha bilgi verirseniz yardımcı olabilecek insanlar olacaktır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Herkese merhabalar. Benım sorum havalandırma neden sureklı çalısıyor bır turlu kapatamıyorum. Teşekkurler.

Dışarıdan hava alma tuşuna basılı vaziyette denediniz mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Azaltıp çoğaltabiliyormusunuz? Yoksa hep sabit bir şekilde mi üflüyor havayı?

Semih bey sabit bir şekilde ufluyor

Hepsini demedim ilhan bey ya AC çalışıyor ya da havalandırma ne yaptimsa kapatamadim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fan seviye ayarının bulunduğu tuşa basın, döndürünce en düşük seviyede kalır. Basarsanız kapanır off seviyesi silinmiş olabilir.

Ön cam ya da arka cam buğu çözme açık kalmış olabilir bunların dışında tek sorun elektronik bir sıkıntı olabileceği yönünde geliyor aklıma.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fan ayar düğmesi bozuk galiba o yüzden yapıyordur çünkü tam görev yapmıyor fan ayarını çok zor yapıyorum o düğmeyi nasıl bulabiliriz ve değiştirir iz burada ne servis ne usta var malesef

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.