Kunuri

Mazda 2 Triger Zincirli mi ?

bu konuda yardımcı olacak kimse varmı .1.5 sport 2009 model zincirmi kayışmı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

konuyu hortlatıyorum fakat. 2011 modeli için dışarda seri numarası ile sorgulattığım her yer zincirli diyor. net bilgi  varmıdır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

? servis kayış dedi seri numarasına bakan heryer zincir dedi bunun için sordum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, alwaysace :

? servis kayış dedi seri numarasına bakan heryer zincir dedi bunun için sordum.

tam emin olmak amacıyla diğer servislerle de telefonla bir görüşün derim. şase numaranızı verip, kolayca öğrenebilirsiniz. kolay gelsin..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Mehmet Özdemir :

@katil balina abi? :D

hocam zincir.

ustaya arabanın kilometre aldı gitti dedim trigeri değişmeyek mi diye "yok abi bu zincir sana daha çok var değiştirmeye" dedi

eyvallah demiştim ben de.  bu hususta tecrübem budur:)

İlhan bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
59 dakika önce, katil balina :

hocam zincir.

ustaya arabanın kilometre aldı gitti dedim trigeri değişmeyek mi diye "yok abi bu zincir sana daha çok var değiştirmeye" dedi

eyvallah demiştim ben de.  bu hususta tecrübem budur:)

allah razı olsun. bende dışardan bu bilgiyi edindim. aracımı satacağım ekspertiz için servise götürdüm triger kayısı çatlak yazdı. satış iptal oldu. adana mazda servisi birkez daha yerin dibine girdi benim gözümde.

Değerli bilgileriniz için teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz. Hayırlı günler dilerim

katil balina bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
11 saat önce, alwaysace :

allah razı olsun. bende dışardan bu bilgiyi edindim. aracımı satacağım ekspertiz için servise götürdüm triger kayısı çatlak yazdı. satış iptal oldu. adana mazda servisi birkez daha yerin dibine girdi benim gözümde.

Değerli bilgileriniz için teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz. Hayırlı günler dilerim

olacak şey mi ya?

şaka gibi gerçekten. muhtemelen servis bakmadan etmeden en fazla parayı kıracağı yerden vurmaya çalışmış...

hadi kabul ettik değiş o zaman desen ne yapıyorlar acaba? zinciri mi değişiyorlar?

bi de anlamadım yani bilmemeleri mümkün mü gerçekten?

yoksa aslında kayış  var da servis dışındaki bütün ustalar gizlice örgütlenip "arkadaşlar mazda 2'de zincir var diyip gönderiyoruz. kopup motor b.ku yediğinde üç kat kazanırız" mı demişler???

Mehmet Özdemir bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok emin olmamakla birlikte benim hafızamda kayış olarak kalmış. Gün içinde net bilgiyi paylaşmaya çalışacağım.

Düzeltme: Servisimden haber geldi, "Zincirliymiş"

Benim hafızamda neden kayış olarak kalmış. Şimdi onu araştırıyorum. :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.