Jump to content

Mazda 2 Triger Zincirli mi ?

Kunuri
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• 5 ay sonra ...
9 dakika önce, alwaysace :

? servis kayış dedi seri numarasına bakan heryer zincir dedi bunun için sordum.

tam emin olmak amacıyla diğer servislerle de telefonla bir görüşün derim. şase numaranızı verip, kolayca öğrenebilirsiniz. kolay gelsin..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Mehmet Özdemir :

@katil balina abi? :D

hocam zincir.

ustaya arabanın kilometre aldı gitti dedim trigeri değişmeyek mi diye "yok abi bu zincir sana daha çok var değiştirmeye" dedi

eyvallah demiştim ben de.  bu hususta tecrübem budur:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

59 dakika önce, katil balina :

hocam zincir.

ustaya arabanın kilometre aldı gitti dedim trigeri değişmeyek mi diye "yok abi bu zincir sana daha çok var değiştirmeye" dedi

eyvallah demiştim ben de.  bu hususta tecrübem budur:)

allah razı olsun. bende dışardan bu bilgiyi edindim. aracımı satacağım ekspertiz için servise götürdüm triger kayısı çatlak yazdı. satış iptal oldu. adana mazda servisi birkez daha yerin dibine girdi benim gözümde.

Değerli bilgileriniz için teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz. Hayırlı günler dilerim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

11 saat önce, alwaysace :

allah razı olsun. bende dışardan bu bilgiyi edindim. aracımı satacağım ekspertiz için servise götürdüm triger kayısı çatlak yazdı. satış iptal oldu. adana mazda servisi birkez daha yerin dibine girdi benim gözümde.

Değerli bilgileriniz için teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz. Hayırlı günler dilerim

olacak şey mi ya?

şaka gibi gerçekten. muhtemelen servis bakmadan etmeden en fazla parayı kıracağı yerden vurmaya çalışmış...

hadi kabul ettik değiş o zaman desen ne yapıyorlar acaba? zinciri mi değişiyorlar?

bi de anlamadım yani bilmemeleri mümkün mü gerçekten?

yoksa aslında kayış  var da servis dışındaki bütün ustalar gizlice örgütlenip "arkadaşlar mazda 2'de zincir var diyip gönderiyoruz. kopup motor b.ku yediğinde üç kat kazanırız" mı demişler???

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok emin olmamakla birlikte benim hafızamda kayış olarak kalmış. Gün içinde net bilgiyi paylaşmaya çalışacağım.

Düzeltme: Servisimden haber geldi, "Zincirliymiş"

Benim hafızamda neden kayış olarak kalmış. Şimdi onu araştırıyorum. :D 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...