Revivo73

Görülmemiş Uzunlukta Mazda 3 MPS İlanı (2012)

Bu konuda 46 ileti var

2012'de çıkan bu ilanda görülmemiş uzunlukta açıklama var. Roman gibi yazmış.

pgJX3z.png

Mehmet Özdemir, emox200x ve iskambil77 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

oh maaşallah bu yazıyı okuyupta almayana şaşarım :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Adam da haklı. Herkes normal mazda3 zannediyor bu canavarı :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu ilan site üyelerinden birisine ait. Son zamanlarda baya bir mesajı vardı, nickini hatırlayamadım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Giriş gelişme sonucu renklerle ayırmış, roman gibi bir solukta okudum :) İlk gördüğünüz 5 kelime sizi ifade ediyor  :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu ilan site üyelerinden birisine ait. Son zamanlarda baya bir mesajı vardı, nickini hatırlayamadım

Yazının uzunluğuna bakılacak olursa bu kadar uzun yazıyı, yazsa yazsa Mersinden Ersin yazmış olabilir  :D :D

Mehmet Özdemir ve Arabalar bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Belash mı abi? O sattı diye hatırlıyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Az bilinen fakat özellikleri iyi bir aracı satmak için böyle derin açıklama yapmak isabetli birşey. MPS modeli RX'ten de az biliniyor bence. Bu ilan çıktıktan birkaç ay sonra satıldı bu araç, cunku ilana göz atmak istediğimde Sahibinden'de kalkmıştı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

10 taneyi geçmiyor sanırım. Sürekli takip ediyorum fakat hiç ilan düşmüyor. Benim en çok istediğim araçlardan bir tanesi MPS.

Uzun bir aradan sonra tekrar geldim  :)

Türkiye'de kaç tane MPS var ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

10 taneyi geçmiyor sanırım. Sürekli takip ediyorum fakat hiç ilan düşmüyor. Benim en çok istediğim araçlardan bir tanesi MPS.

İlan düşmüyor dediğin için: Kursadnartın yukardaki mesajında satılık MPS ilanı var, hem de bu gönderide resmettiğim 06 plaka Mazda'nın kendisi.

Mazda Türkiye'nin getirdiği toplam 5 adet var..

Aracın ilk sahibini buldum. Dediğim gibi sitemizin üyesi ;

http://www.mazdaclubtr.com/topic/21726-3-nesil-mazda-3-artıları-eksileri-değerlendirmeleriniz/?p=509584

Oldukça faal bir üyeliği var. Bu arada kendim 2013'de çok faaldim.2014'te birden kayboldum. 450 mesajımın 400' ü 2013'tendir, 2014'te saysan 5 mesajım belki vardır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

RX-8 sahibi pek kalmadı sitede ama daha da aktif olmanı dileriz. 2013'teki gibi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu arada kendim 2013'de çok faaldim.2014'te birden kayboldum. 450 mesajımın 400' ü 2013'tendir, 2014'te saysan 5 mesajım belki vardır.

Zaman zaman olur böyle şeyler. Bakma bizim sürekli burada olduğumuza bizimki artık bağımlılık gibi oldu :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar konu Üyelerimize Özel bölümünde açıldığı ve Serkan'ın da henüz bu bölüme yetkisi olmadığı için İlanlarınız bölümüne taşıdım :) Bu da Serkan'ın mesaj sayısını arttırmaya vesile olur :)

ismail1903 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Orjinal ilanı saklayıp yayınlayan benim. Forumdan Kursadnart 'ın verdiği linkle aynı aracın yine satışta olduğu sayfayı da yakaladık resmi aşagıda.) İki ilanı karşılaştırınca ilkinde arka far ve stopların yanık haldeyken çekilmiş resim çok daha güzel duruyor. Bir de ikinci ilanda camlara siyah film cekilmiş, ilk ilanda galiba öyle koyu siyah film yok, o yüzden de sanki ilki daha güzel duruyor. Bu aracın en muhteşem yanı hem manyak güçlü hem de Station gibi olması. 2008-2010 arasında kullandığım Station Peugeot u hatırlattı MPS'nin 3'te 1'i kadar HPye sahip ancak arka kısma 2 dağ bisikleti koyabiliyordum harika oluyordu, şu anda o imkanım yok.

GYOd6b.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mps konusu güme gitti bu arada burak :)

Yok yok toparladık ;) Başka mesaj kalmadı :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

8. Mazda mı acaba ? :D Anladığım kadarı ile binmediğin Mazda modeli kalmadı :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.