Jump to content

Görülmemiş Uzunlukta Mazda 3 MPS İlanı (2012)

Revivo73

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 45
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu ilan site üyelerinden birisine ait. Son zamanlarda baya bir mesajı vardı, nickini hatırlayamadım

Yazının uzunluğuna bakılacak olursa bu kadar uzun yazıyı, yazsa yazsa Mersinden Ersin yazmış olabilir  :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu ilan site üyelerinden birisine ait. Son zamanlarda baya bir mesajı vardı, nickini hatırlayamadım

Belash mı abi? O sattı diye hatırlıyorum
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Az bilinen fakat özellikleri iyi bir aracı satmak için böyle derin açıklama yapmak isabetli birşey. MPS modeli RX'ten de az biliniyor bence. Bu ilan çıktıktan birkaç ay sonra satıldı bu araç, cunku ilana göz atmak istediğimde Sahibinden'de kalkmıştı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

10 taneyi geçmiyor sanırım. Sürekli takip ediyorum fakat hiç ilan düşmüyor. Benim en çok istediğim araçlardan bir tanesi MPS.

Uzun bir aradan sonra tekrar geldim  :)

Türkiye'de kaç tane MPS var ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Uzun bir aradan sonra tekrar geldim  :)

Türkiye'de kaç tane MPS var ?

Mazda Türkiye'nin getirdiği toplam 5 adet var..

Aracın ilk sahibini buldum. Dediğim gibi sitemizin üyesi ;

http://www.mazdaclubtr.com/topic/21726-3-nesil-mazda-3-artıları-eksileri-değerlendirmeleriniz/?p=509584

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

10 taneyi geçmiyor sanırım. Sürekli takip ediyorum fakat hiç ilan düşmüyor. Benim en çok istediğim araçlardan bir tanesi MPS.

İlan düşmüyor dediğin için: Kursadnartın yukardaki mesajında satılık MPS ilanı var, hem de bu gönderide resmettiğim 06 plaka Mazda'nın kendisi.

Mazda Türkiye'nin getirdiği toplam 5 adet var..

Aracın ilk sahibini buldum. Dediğim gibi sitemizin üyesi ;

http://www.mazdaclubtr.com/topic/21726-3-nesil-mazda-3-artıları-eksileri-değerlendirmeleriniz/?p=509584

Oldukça faal bir üyeliği var. Bu arada kendim 2013'de çok faaldim.2014'te birden kayboldum. 450 mesajımın 400' ü 2013'tendir, 2014'te saysan 5 mesajım belki vardır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu arada kendim 2013'de çok faaldim.2014'te birden kayboldum. 450 mesajımın 400' ü 2013'tendir, 2014'te saysan 5 mesajım belki vardır.

Zaman zaman olur böyle şeyler. Bakma bizim sürekli burada olduğumuza bizimki artık bağımlılık gibi oldu :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar konu Üyelerimize Özel bölümünde açıldığı ve Serkan'ın da henüz bu bölüme yetkisi olmadığı için İlanlarınız bölümüne taşıdım :) Bu da Serkan'ın mesaj sayısını arttırmaya vesile olur :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Orjinal ilanı saklayıp yayınlayan benim. Forumdan Kursadnart 'ın verdiği linkle aynı aracın yine satışta olduğu sayfayı da yakaladık resmi aşagıda.) İki ilanı karşılaştırınca ilkinde arka far ve stopların yanık haldeyken çekilmiş resim çok daha güzel duruyor. Bir de ikinci ilanda camlara siyah film cekilmiş, ilk ilanda galiba öyle koyu siyah film yok, o yüzden de sanki ilki daha güzel duruyor. Bu aracın en muhteşem yanı hem manyak güçlü hem de Station gibi olması. 2008-2010 arasında kullandığım Station Peugeot u hatırlattı MPS'nin 3'te 1'i kadar HPye sahip ancak arka kısma 2 dağ bisikleti koyabiliyordum harika oluyordu, şu anda o imkanım yok.

GYOd6b.png

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...