Jump to content

Bir Mazda Tutkununa Verilebilecek Hediyeler

Mehmet Özdemir
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Eşimin geçen sene ki doğum günümde bana yaptığı sürpriz. :)

gallery_5155_24_1253178.jpg

Mazda tisortu olabilir

Şöyle bir t-shirt var. Biraz renkli ama benim gibi bisiklet kullanan Mazda severler için.Gündelik giymek için olmasa da. Güzel bir bisiklet t-shirtü olabilir. :)

gallery_5155_24_72201.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aslında mazda anahtarlarını bu oyuncak araba gibi yapsa nasıl olur. Nitekim şuan mevcut anahtarlar çok kaba,(Tesla'da böyle birşey görmüştüm.)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aslında mazda anahtarlarını bu oyuncak araba gibi yapsa nasıl olur. Nitekim şuan mevcut anahtarlar çok kaba,(Tesla'da böyle birşey görmüştüm.)

Abdullah abi şöyle bir anahtarım olsun, hiç bir şeye değişmem. :)

gallery_5155_24_18830.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eğer futbola ilgi duyuyorsa Roma'nın eski ve Fiorentina'nın güncel sponsoru Mazda.

Totti bir dünya yıldızı ve sembol oyunculardan biri, kariyeri boyunca büyük şampiyonluklar ve başarılar kazandı ve sadece tek bir takımda forma giydi: Roma...

Bence Totti, Roma, Mazda ve klasik forma dörtgeninde değerlendirilince Roma'nın geçmiş sezon forması hediye edilebilir.

Roma:

kappa-02-03-as-roma-h-c-l-shirt-+-totti-

Fiorentina:

1111084-17582490-640-360.jpg

New-Fiorentina-Kits-11-12.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Arkadaşlar merhaba , 

Mazda reklamlı Roma ya da Fiorentina forması almış olan var mı ? Varsa nereden tedarik ettiğini söyleyebilir mi ? Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mario Gomez'den istenebilir, bugün akşam gelirken getirir. :D Şaka bir yana ben de isterdim böyle bir şey. Bu arada Mazda ile olan sponsorluk anlaşması bu sene bitmişti. Belki yenilenmemiştir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar merhaba , 

Mazda reklamlı Roma ya da Fiorentina forması almış olan var mı ? Varsa nereden tedarik ettiğini söyleyebilir mi ? Teşekkürler...

Bu sayfaya bir bakın bulabilirsiniz.

http://www.aliexpress.com/promotion/apparel_fiorentina-soccer-jersey-promotion.html

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arka planda şapkalı Yılmaz VURAL mı?  :fiuw:

Abi senin şu ince dikkatine hayranım. Bir değil, iki değil...Her seferinde beni şaşırtıyorsun. Görülemeyeni görüyorsun. 

Süper detaylar yakılıyorsun..

Bu arada cidden çok benziyor.. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...