Jump to content

Satılık 2014 Mazda 3 Refleks Otomatik

kursadnart

Tavsiye Edilen Mesajlar

Önce üzüldüm sonra sevindim Kürşad. Hayırlısı olsun.

Arabasına özenle bakan titiz birisinden araba almak isteyenlere duyurulur. Sıfırından farksız diyebiliriz sanırım :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Önce üzüldüm sonra sevindim Kürşad. Hayırlısı olsun.

Arabasına özenle bakan titiz birisinden araba almak isteyenlere duyurulur. Sıfırından farksız diyebiliriz sanırım :)

Teşekkür ederim Burak Abi. Aslında gerçekten üzgünüm, her an kayış atabilirim :D. İnsanın kanına virüs bir girdimi ne yapsan olmuyor. Yoksa ne alemi var şimdi 0 km aldığın, henüz 10 aylık ve bu kadar memnun olduğun ve sevdiğin bu yakışıklıyı satmaya. Ama insanoğlu maalesef böyle işte...Allah ihtiyaçtan sattırmasın...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim Burak Abi. Aslında gerçekten üzgünüm, her an kayış atabilirim :D. İnsanın kanına virüs bir girdimi ne yapsan olmuyor. Yoksa ne alemi var şimdi 0 km aldığın, henüz 10 aylık ve bu kadar memnun olduğun ve sevdiğin bu yakışıklıyı satmaya. Ama insanoğlu maalesef böyle işte...Allah ihtiyaçtan sattırmasın...

Amin :dua: ama dediğin gibi virus girmişse yapacak bir şey yok. :D

Bir alt segment diyebileceğimiz bir arabada rahat edebilecek misin ? Deneme sürüşü yaptın mı ?

Ben Mazda 6'dan Mazda 3'e geçtiğimde bocalamıştım bir süre.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yapmadım henüz. Ama önümüzdeki hafta Okan'a gitmeyi düşünüyorum, beğeneceğimi umuyorum, ama aslına bakarsan 2.el bir cx 5 e de niyetim var. Kafamda birkaç soru işareti var iki seçenek içinde. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yapmadım henüz. Ama önümüzdeki hafta Okan'a gitmeyi düşünüyorum, beğeneceğimi umuyorum, ama aslına bakarsan 2.el bir cx 5 e de niyetim var. Kafamda birkaç soru işareti var iki seçenek içinde. 

Biraz vergi, biraz da benzin-dizel sarfiyat farkını göz ardı edersen bence sana CX-5 daha çok yakışır :) 2015 Mazda CX-5 den bahsediyoruz bu arada değil mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Biraz vergi, biraz da benzin-dizel sarfiyat farkını göz ardı edersen bence sana CX-5 daha çok yakışır :) 2015 Mazda CX-5 den bahsediyoruz bu arada değil mi ?

Heveslerimizde, kaygılarımızda aynı abi O0

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

CX-3 fiyatına CX-5 alabileceğini düşünürsek mantıklı olan CX-5'e yönelmek Kürşad abi. Hayırlısı olsun.

Teşekkür ederim Mehmet...

Abi 2015 CX-5 e gücüm yetmez, 2012 bilemedin 2013 olur olursa...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mazda-sifir-kadar-temiz-7230-km-de-nokta-kadar-hatasi-yok-214539487/detay

Aslında bu tam bana göre :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İstanbul'da bir araç bulursan elimizden gelen yardımı yaparız Kürşad :)

Yardımlarınızı esirgemeyeceğinizi biliyorum, teşekkür ederim O0

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla Maraş için aynı şeyi söyleyemeyeğim. Benim gördüğüm 46 plaka 1 adet CX-5 var. O da bir doktorda. Görürsem satalım doktorum derim. Sıkıntı yok :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kürşad hocamın bir önceki aracını abime almıştık . Çokta memnun kaldık . Fırsatım olsa bu aracıda bir tanıdığıma ya da kendime almak için uğraşırdım .

Hayırlısı olsun . 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kürşad merhaba,

Öncelikli olarak senin için hayırlısı olsun. Allah daha iyilerine binmeyi nasip etsin inşallah.

Ama benim kişisel fikrim, sana uyan bir otomobil değil bence Cx-3. Burak abininde dediği gibi bir kere sınıf düşürüyorsun. Artı iç ve bagaj hacminden ödün veriyorsun. Malum bir de çoluk, çocuk olayı olunca. Bizler geniş, ferah büyük bagajlı araçlar arıyoruz.

Aracı test sürüşü yapmamışsın. Peki hiç yakından görüp, inceleme fırsatın oldu mu ?

Bence çok acele etme, elde ki bulgurdan da olma. Bu söylediklerim Mazda Cx-3 kötü izlenimi çıkarılmasın. Aksine bence sınıfının en iyisi olmaya aday bir model. Ama yaş, aile birey sayısı vs gereği uygun değil bence. Aynı aracı forumdan Efe alıyor. Bu araç ona Cukk diye uyuyor. Yaşı genç, yeni evli çocuk yok henüz....

Test sürüşünden sonra kararını heyecanla bekliyorum. :)

Dediğim gibi şimdiden hayırlısı olsun. Sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kürşad hocamın bir önceki aracını abime almıştık . Çokta memnun kaldık . Fırsatım olsa bu aracıda bir tanıdığıma ya da kendime almak için uğraşırdım .

Hayırlısı olsun . 

Teşekkür ederim Onur kardeşim. .Allah ağız tadıyla kazasız belasız binmeyi nasip etsin..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kürşad merhaba,

Öncelikli olarak senin için hayırlısı olsun. Allah daha iyilerine binmeyi nasip etsin inşallah.

Ama benim kişisel fikrim, sana uyan bir otomobil değil bence Cx-3. Burak abininde dediği gibi bir kere sınıf düşürüyorsun. Artı iç ve bagaj hacminden ödün veriyorsun. Malum bir de çoluk, çocuk olayı olunca. Bizler geniş, ferah büyük bagajlı araçlar arıyoruz.

Aracı test sürüşü yapmamışsın. Peki hiç yakından görüp, inceleme fırsatın oldu mu ?

Bence çok acele etme, elde ki bulgurdan da olma. Bu söylediklerim Mazda Cx-3 kötü izlenimi çıkarılmasın. Aksine bence sınıfının en iyisi olmaya aday bir model. Ama yaş, aile birey sayısı vs gereği uygun değil bence. Aynı aracı forumdan Efe alıyor. Bu araç ona Cukk diye uyuyor. Yaşı genç, yeni evli çocuk yok henüz....

Test sürüşünden sonra kararını heyecanla bekliyorum. :)

Dediğim gibi şimdiden hayırlısı olsun. Sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz. 

Yerden göğe kadar haklısın İlhan, düşüncelerimiz , kaygılarımız paralel. Test sürüşümü bende arzuyla bekliyorum. Ancak başından beri CX5 ağır basıyor ama malum bir takım kaygılarım ve temiz-bütçeme uygun bir cx5 bulup-bulamayacağım muamması nedeniyle ve kendi kendime büyük beklenti yaratmamak adına çok dillendirmedim. CX3 ü eşim çok beğeniyor ve kullanabileceğini düşünüyor. Bu aracımı ise kullanmıyor , hiç kullanmadı; teklif bile etmedi :) Sebebi 'kıyamıyor'. Peki CX3 e nasıl kıyacaksın diyorum, o yüksek ve küçük diyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlısı olsun .

Sitede insanların birbiri hakkında bu şekilde fikir belirtmesi ne kadar sevindirici. Bu vesile ile bu markada ne kadar güzel insanların olduğunu görüyoruz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlısı olsun, öncelikle bunu belirtyim , yorumum kendi bütçeme göredir , ben olsaydım, cx5 yerine gene sıfır cx3 tercih ederdim, bütçe varsa tabiki de cx5 ,  hem vergi, hem yakıt, hemde 4X4 olması beni o yönde etkilerdi, Mazda 3 ile  cX3 arasında çokmu fark var acaba, adam akıllı karşılaştıma yapmak gerek yani boyutlar ne , kapasite ne iç mekan çokmu dar , bu konuları iyi karşılaştırıp ,iyi irdelemek gerek. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...