SULOMAGANDA

Mazda 3 Otomatik Kapanan Camlar - Global Kapama

arkadaşlar merhaba..2007 model mazda 3 hb arabam var..camlar ve sunroof açıkken arabyı stop ettiğimde otomatikmen kapanması gerekmiyormu?? veya bunun için yazılım falanmı var..?

şimdiden teşekkürler..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bahsettiğin özellik global kapatma ama o bile o şekilde çalışmıyor. Kumandada kilitleme tuşuna uzun süre basmak gerekiyor. Seninki makyajlı kasa mı ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2007 model ama inanın almadan önce mazda aklımda yoktu (şükürler olsun ki almışım) makyajlı makyajsız bilmiyorum..

2007 model hatchback 1.6 sport dynamic

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Farkları çok net hatırlamıyorum ama hatırladığım en net farklılık jant şekli..Aracının jant şekli aşağıdaki gibi ise makyajlı kasa demektir

2007_Mazda_3_CiTD.JPG

mazda_ozan bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yok öyle değil hocam..bu özellik yok galiba camları açık şekilde stop ettim.kapamadı camları

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kumandadaki kapatma tuşuna uzun süre bastın mı ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ewt bastım hocam

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O zaman yok. Dert etme benim araç 2010 model benimkinde de yok :D

mazda_ozan ve Limpony bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aramıza hoş geldiniz, aracınız hayırlı olsun, iyi forumlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar arabama Camların ve sunroofun kumandadan açılıp kapanması için kit taktırmak istiyorum. Malum 2010 mazda 3 lerde bu özellik yok. Ankarada bu işi yaptırabileceğim bir yer tavsiye edermisiniz.. Birde toplam maliyeti ortalama ne kadar olur

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu özellik yok demişssiniz ama benim de 2010 ve camlar, sunroof kumanda dan açılıp kapanabiliyor. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2010 larda olmasi lazim tuslara basili tuttugunuz calisir ...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sen Şanslı azınlıktasın demek ki, 2009 modellerde hepsi vardı, 2010 modellerin bir kısmında var bir kısmında yok hatta sanırım son partide ön cam Isıtma da yok ( mesela bende global kapanma yok ama ön cam Isıtma var )

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

forumda bir yerde okumuştum. sonradan bizim arabalara bir parça takılarak kumandaya basınca camlar kapanıp açılabiliyormuş.ama bu işi ankarada nerde yaptırabilirim bilmiyorum..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.