Jump to content

Mazda 3 Otomatik Kapanan Camlar - Global Kapama

SULOMAGANDA
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar merhaba..2007 model mazda 3 hb arabam var..camlar ve sunroof açıkken arabyı stop ettiğimde otomatikmen kapanması gerekmiyormu?? veya bunun için yazılım falanmı var..?

şimdiden teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bahsettiğin özellik global kapatma ama o bile o şekilde çalışmıyor. Kumandada kilitleme tuşuna uzun süre basmak gerekiyor. Seninki makyajlı kasa mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2007 model ama inanın almadan önce mazda aklımda yoktu (şükürler olsun ki almışım) makyajlı makyajsız bilmiyorum..

2007 model hatchback 1.6 sport dynamic

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Farkları çok net hatırlamıyorum ama hatırladığım en net farklılık jant şekli..Aracının jant şekli aşağıdaki gibi ise makyajlı kasa demektir

2007_Mazda_3_CiTD.JPG

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yok öyle değil hocam..bu özellik yok galiba camları açık şekilde stop ettim.kapamadı camları

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra ...

Arkadaşlar arabama Camların ve sunroofun kumandadan açılıp kapanması için kit taktırmak istiyorum. Malum 2010 mazda 3 lerde bu özellik yok. Ankarada bu işi yaptırabileceğim bir yer tavsiye edermisiniz.. Birde toplam maliyeti ortalama ne kadar olur

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sen Şanslı azınlıktasın demek ki, 2009 modellerde hepsi vardı, 2010 modellerin bir kısmında var bir kısmında yok hatta sanırım son partide ön cam Isıtma da yok ( mesela bende global kapanma yok ama ön cam Isıtma var )

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

forumda bir yerde okumuştum. sonradan bizim arabalara bir parça takılarak kumandaya basınca camlar kapanıp açılabiliyormuş.ama bu işi ankarada nerde yaptırabilirim bilmiyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...