obivan

3. Nesil Mazda 3 Makyajlanıyor

Makyaj değil de hafif dokunuşlar ve donanım güncellemesi var anlaşılan. Makyaj 2017 modellerde olur. Hep öyle olmuştu çünkü.

Ali ve mazda_ozan bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geri görüş kamerası dışında bahsi geçen yenilikler nelerdir ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

amerikan park tasarımdaki tek değişiklik olucak sanırım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İnşallah otomatik mazda3 için vites geçişlerindeki gecikmeyi hallederler. 

EMRbrc2144 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ali makyajlı alırsın artık :D

Ali ve M.E.G bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

trafik alarm sistemi diye bahsettikleri şey hakkında bir fikriniz var mı ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ali makyajlı alırsın artık :D

İnşallah farklı bir şey girmezse >:(   :dua:  :D

EMRbrc2144 ve mazda_ozan bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sizce biz ne zaman otomatik aydınlatmayı aksesuar olarak satın alabileceğiz? yada kumandadan camları kapatma gibi opsiyonları alabilecekmiyiz....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sizce biz ne zaman otomatik aydınlatmayı aksesuar olarak satın alabileceğiz? yada kumandadan camları kapatma gibi opsiyonları alabilecekmiyiz....

Su cam kapatma isine illet oluyorum boyle bi teknoloji ve cam kapama yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kumandadan cam kapatamama işi benim de canımı sıkıyor. Ayrıca sadece şoför camında kol sıkışma önleme sistemi var. Diğer camlar giyotin gibi...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Otomatik cam kapatamama işini kazısak altından "güvenlik önlemi" çıkacaktır eminim. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar ben de navigasyona taktım.77.000TL verdik aldık aracı.Navigasyon için 1700TL sdkart fiyatı istiyorlar.Ben de dedimki fiyatına 1000 veya üzeri bir fiyat koyun zaten alacağız.Ama o kadar parayı veripaldıktan sonra cebimden 1700TL ekstra verecek gücü bulamıyoruz.Ne yapacağız bilmiyoruz. :-[

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Topluca alalım indirim isteyelim , mesela 30 kişi olalım 1000 tl den 30.000 tl az mı ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu konuda bahsedilen donanim güncellemeleri henüz Türkiyede yansımadı sanırım 2016 da mı gelecek bu özellikler?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yakın zamanda makyajlanacakmış araç doğru. İçinde ve dışında tasarımsal değişiklikler olacakmış. Sanırım yaşanan küçük sorunları giderecekler makyajlıda.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yakın zamanda makyajlanacakmış araç doğru. İçinde ve dışında tasarımsal değişiklikler olacakmış. Sanırım yaşanan küçük sorunları giderecekler makyajlıda.

2016 yazı bulur heralde gelmesi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bekleyip göreceğiz sanırım.uzun zamandır mazda 3 almayı düşünüyorum hele bir makyajlısını göreyimde...bir de opsiyonda neden sanroof vermezler anlamadım.tamam cam tavan, sanroof çatı mukavemetini azaltıyor. Allah (c.c.) korusun bir kaza anında çok sıkıntılı bir durum olabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İç tasarım şimdi benlik olmuş 8) Tofaş'ı andıran el freni gitmiş, güzel bir direksyion tasarımı gelmiş.

Ah bir de otomatik şanzımanı toplasalar veya türkiye'de power için düz seçeneğini sunsalar. Veya turbo motor :D

13659152_10154554628828984_8111389701604

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.