Burak

Yeni Toyota Corolla Sedan

Bu konuda 30 ileti var

Arkadaşlar,

Toyota sahibi bir arkadaşıma biraz önce bir broşür geldi

Yeni Toyota Corolla nın duyurusu, özellikleri ve resimleri var.

Resimlerden biri bu ; http://www.japanesecarfans.com/news/2061204.009/2061204.009.1L.jpg

Bir diğer resmi de bu http://www.japanesecarfans.com/news/2061121.001/2061121.001.1M.jpg

Araç verilere göre 124 bhp, 10,4/12.1 hızlanmaya sahip.

M/T ve M/M (Honda Civic tarzı direksiyondan kumandalı otomatik vites) ve Dizel seçenekleri ile sunulmuş.

Özellikle arkası bana çok itici geldi. Internette bulamadım resmini ama görünce siz de bana hak vereceksiniz.

Bir de iç konsol şu andakinden biraz daha kaliteli ama makyajlanmış olarak göründü gözüme. Yani çok ciddi bir değişiklik yok.

Vatana millete hayırlı olsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Olmuyor olmuyor.Halen daha Japon ailesinin en yakışıklısı bizim Guzu  :tey: :tey: :tey: :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Olmuyor olmuyor.Halen daha Japon ailesinin en yakışıklısı bizim Guzu  :tey: :tey: :tey: :tey:

kesinlikle katılıyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar (Toyota sahipleri) da olmamış dedi. Onlar da Mazda bu işi daha iyi yapıyor diyor :D  :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Rezalet, ne bekliyebilirdik ki zaten Toyota'dan, bir tane güzel arabasını hatırlayan var mı? Belki önceki Avensis....Bir de daha ne olacağı tam belli olmayan HB fena görünmüyordu...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Olmuyor olmuyor.Halen daha Japon ailesinin en yakışıklısı bizim Guzu  :tey::tey::tey::tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Toyota saçmalıyor artık bu da jettadaki gibi oldukça uzatılmış bir çirkin. Toyotanın Camry modelinin önünü seviyorum. aynı şekilde arkası çok çirkin. Avensis iyi ama

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu herifler neden hala taklitçiliği bırakmazlar yaa. Teknolojin var;altyapın var; hiç mi yaratıcılık yok bu çekikgözlerde!? Şuna bak;ne diycez buna capon jettasımı?  Alllahtan bizim guzulara Estetik duygusuna haiz Hasip Girgin adlı bi soydaşımız el atmış da; en şekilli capon çıkmış ortaya

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Olmuyor olmuyor.Halen daha Japon ailesinin en yakışıklısı bizim Guzu  :tey::tey::tey::tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu japonların da huyunu suyunu anlamak mümkün değil. Biri bi kalıp üretiyo, diğerleri de aynı kalıbı kullanıyo sanki.. Resmen Honda Civic taklidi olmuş bu.. Arabada bi ayrıcalık, diğerlerinden farklı bi hava yok maalesef.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

al civic i biraz değiştir olsun sana corolla bu japonların bütün fabrikalarında aynı tasarımcı çalışıyo heralde mazda hariç :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkası avensis önü civic gibi olmuş...

Çirkin olmuş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bencede çok kötü şu andaki Corollalar bile bundan daha iyi görünüyor ???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bencede çok kötü şu andaki Corollalar bile bundan daha iyi görünüyor ???

bence şimdikilerde çirkin , çirkinlik genlerinde var bu aracın :o

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Burak abi ıyyyk efektli smile istiyoruz :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2 eski kasa Corollalar (şekli böyle ucubik olmayanlar) çok güzeldi bence...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.