Jump to content

Satılık 2008 Mazda 6

GökayT

Tavsiye Edilen Mesajlar

Öncelikle herkese merhaba :)

Tam 1 senedir kullandığım ve çok sevdiğim Mazda 6 aracımı, 2015 Mazda 3' e yazıldığım için satıyorum .

Alan kişinin hiç bir masraf yapmadan bineceği ve memnun kalacağı bir araç.

Şu anda İzmir'de ki tek yetkili servis olan Yeni Mazda'nın 2. El bölümünde sergilenmektedir. 

Manuel vitesin zevkinden vazgeçemeyenlerin, temiz ve diri vaziyette 2. Nesil Mazda 6 arayanların kaçırmaması gereken bir araç. :) 

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-sahibinden-orjinal-servis-bakimli-hasarsiz-temiz-mazda-6-219684698/detay

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gökay hayırlı satışlar.. Bir an seni kaybediyoruz zannettim, yeni Mazda3 alacağından bahsedince rahatladım :)

Bu Mazda3'leri hâlâ yazıyorlar mı? Bayilerde çokca var aslında

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar..

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim sağolun, sizede hayırlı işler dilerim. :)

Gökay hayırlı satışlar.. Bir an seni kaybediyoruz zannettim, yeni Mazda3 alacağından bahsedince rahatladım :)

Bu Mazda3'leri hâlâ yazıyorlar mı? Bayilerde çokca var aslında

Teşekkürler Mehmet abi :) . Mazda' dan başka markaya bakamaz olduk, 1998 den beri 9 Mazda' mız oldu,  gelecek olan 10. Mazda' mız olacak .

Dediğin gibi bayilerde bir sürü Mazda 3' ler  var ama hepsi otomatik :( , motion veya refleks donanımların bile hepsi otomatik ve hiç birisi kırmızı değildi, otomatik vites kesinlikle istemem,  ateş kırmızısı olanlarında hepsi power veya power sense onlarda otomatik ve fiyatları çok yüksek. Yani bayilerin elindekilerin hiç birisi benim istediğim araba değildi.

O yüzden Motion paket, Manuel vites, Ateş Kırmızı istedim.

Bu özelliklerde boşta duran araba varmı diye önce Türkiye'de aradılar, sonra İspanya, Almanya derken hiçbir yerde bulamadık dediler, Japonya ya fabrikaya sipariş geçildi, sırf senin için özel üretilecek dediler :2funny: . 110 gün sonra geleceği söylendi, şu anda 101 gün kaldı. :D

Yani bayilerde araba olmadığı için değil bütün Türkiye'de ve Avrupa'da tek çıkıntılık yapan ben olduğum için bekliyorum :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Lpg söktürmek

Orj yedek jant ve Sıfır stepne almak

Değişik bir bakış açısı.

Her yiğidin bir yoğurt yiyişi varmış :)

Ben herşeyi orjinal haliyle kullanmayı severim bir değişiklik yapılacaksa estetik açıdan veya performans olarak onu geliştirecek orjinal değişiklikleri severim :) .

Lpg'yi söktürmek için kime ne sorsam hayret ediyorlardı, çalışan ve yeni takılmış sistemi söktürüp hurdalığa atan tek kişi benmişim :) .

Her konuda orjinallik takıntılıyım, herkesin yaptığını yapmamak gibi bir huyum var. Lisede de, üniversitede de teknik derslerde ödev problemlerinde koca bölümde farklı şekilde çözen tek kişi hep ben olurdum, her konuda ama :D , hocalar benim yaptıklarımı ayrı değerlendiriyorlardı :D Hocalar ve arkadaşlar sunum sırası bana gelince gülme krizine girerlerdi, bu farklı düşünme yapımdan dolayı lakabım "uzaylı" :D .   Hayatımın her alanında yoğurt yiyişi farklı olan bir avuç azınlık insandan birisiyim belkide gerçekten uzaylıyım da haberim yok :D .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gökay aracın gerçekten çok güzelmiş ve çok iyi bakmışsın (motoru biraz sınırlarda kullanman dışında :) )

Hayırlı satışlar dilerim ama keşke kullansaymışın mazda 6'nı diyorum. D'den C'ye düşmek üzebilir biraz seni, hem de 2.0 motordan 1.5 motora düşmek de üzebilir.

yalnız bir şey merak ettim, 180-200 basarken benzinde nasıl 6 litre yakıyor? cidden şaştım. Benim mazda 3 otomatikle 90 ile gitmeme rağmen tutturmayı geçtim yanına yaklaşamıyorum. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gökay aracın gerçekten çok güzelmiş ve çok iyi bakmışsın (motoru biraz sınırlarda kullanman dışında :) )

Hayırlı satışlar dilerim ama keşke kullansaymışın mazda 6'nı diyorum. D'den C'ye düşmek üzebilir biraz seni, hem de 2.0 motordan 1.5 motora düşmek de üzebilir.

yalnız bir şey merak ettim, 180-200 basarken benzinde nasıl 6 litre yakıyor? cidden şaştım. Benim mazda 3 otomatikle 90 ile gitmeme rağmen tutturmayı geçtim yanına yaklaşamıyorum. :D

Teşekkür ederim güzel sözleriniz için sağolun. :D    

D' den C ye düşecek olmak beni de düşündürüyor haklısınız. Üstelikte aldığım pakette bose sistem bile yok, üstüne üstlük 147 den 120 beygire düşüş olayı var. Yeni bir araca binmek fikri cazip geldi bana.  Mazda 3 ağırlık olarak yaklaşık 150 kilo daha hafif olduğu için motor teknolojisi ve şasisi daha gelişmiş olduğu için sportif kullanıma daha uygun olabilir diye bir anlığına mantıklı geldi ve karar vermiş bulundum. Donanım olarak eksiklerini düşünmemeye çalışıyorum araba gelince tamamlayıcam artık ses sistemi, çift egsoz vs.

Şehir içi 8 Litre , uzunyol 6 litre değerleri normal-sakin kullanımdaki değerler, yoksa otobanda 180' e sabitleyip düzlükte 220 ye çıkma durumu olduğunda tüketim 10 - 11,5 Litre oluyor. ama şimdiye kadar 11,5 i geçtiğini hiç görmedim. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gökay hayırlı satışlar diliyorum. Bu arada forumda en çok Mazda sahibi Serkan abi diye anılıyordu. Bu durumda 9 Mazda sahibi olarak. Serkan abinin papucunu dama attın. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Nasıl yani!! benden çok mazdası olanda mı var :D

Hahahaha  bu güzeldi işte. Seni unuttuk yahu..Ama senin sahip olma durumu ticariye giriyor..Haksız rekabet var. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hahahaha  bu güzeldi işte. Seni unuttuk yahu..Ama senin sahip olma durumu ticariye giriyor..Haksız rekabet var. :D

Tamam o zaman konuyu fazla saptırmıyayım :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayırlı satışlar.

Teşekkür ederim sağolun :) . Sizede hayırlı işler dilerim. 

Gökay hayırlı satışlar diliyorum. Bu arada forumda en çok Mazda sahibi Serkan abi diye anılıyordu. Bu durumda 9 Mazda sahibi olarak. Serkan abinin papucunu dama attın. :D

Teşekkür ederim İlhan abi :) Serkan abi bildiğim kadarıyla 7 tane sıfır mazda alarak rekor sahibi, öyle okuduğumu hatırlıyorum. Ben ilk defa sıfır mazda alıyorum, birde 1998 yılında eve ilk mazda alındığında ben daha "8" yaşında olduğum için :D o arabadan itibaren hepsi benimdi diyemem :D , mazdacılığı babadan devraldım, ben devam ettirdim desem daha doğru olur :)

1 ) 1994  323

2 ) 1991  626  1.6

3 ) 1991  626  2.0

4 ) 1998  323  1.8

5 ) 2000  626  136 hp

6 ) 1999  323  1.5

7 ) 1999  323  1.8 GT 130 hp

8 ) 2000  626  136 hp

9 ) 2008   6 

10 ) Coming Soon 2015 mazda 3 

Evlerinden on , onbeş mazda gelip geçmiş bir çok insanlar vardır mutlaka, ticari amaçlı olanlar hariç :D .

Mesela örnek vermek gerekirse ben bir tane araba almak için dönüp dururken adamın biri geldi hiç düşünmeden bunları alıyorum dedi showroomda ki 3 tane sıfır mazdayı aldı gitti :D .

Biz sadece buz dağının görünen yüzüyüz . Ortaya çıkmayan ne mazdacı'lar vardır allah bilir :D .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu gün benim mazda 6 yı galericiye sattım , fiyatını söylemiyim biraz ucuza gitti, acil araba ihtiyacı ve hızlı gelişen olaylar sebebiyle öyle olması gerekti, çarkı döndürmek için fiyatımdan bir miktar düşmek zorunda kaldım, İnşallah yeni sahibine hayırlı uğurlu olur. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu gün benim mazda 6 yı galericiye sattım , fiyatını söylemiyim biraz ucuza gitti, acil araba ihtiyacı ve hızlı gelişen olaylar sebebiyle öyle olması gerekti, çarkı döndürmek için fiyatımdan bir miktar düşmek zorunda kaldım, İnşallah yeni sahibine hayırlı uğurlu olur. :)

Haydi alan kişiye hayırlı uğurlu olsun. Sana da yeni aracın hayırlı uğurlu olsun Gökay diyerek. Konuyu kilitliyorum. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...