ugur0932

2.Nesil Mazda 3 Bu Parça Nedir Nasıl Çalışır Ne İşe Yarar

Arkadaslar konu basliginda yazdigim gibi bu parca naail calisiyor ne ise yariyor bilgisi olan varmi internette hic bir bilgi bulamadim...

post-8414-0-87539000-1437236154_thumb.jp

post-8414-0-06913900-1437236182_thumb.jp

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Detayli bir aciklama bulamadim bilen arkadaslar varsa yardimci olabilirmi ben aracta bu parcanin fisini sokuyorum hic bir degisiklik olmuyor..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

parça no ile Google'dan yine arattırınca http://german.alibaba.com/product-gs/emission-control-system-air-pressure-sensor-air-intake-pressure-sensor-pressure-valve-for-mazda-3-zj20-18-741-1752051365.html

çıkıyor. emisyon kontrol sistemi hava basınç sensör ve basınç valfi isminden anlaşıldığı kadarıyla egzostan atılan gazın temizliğiyle ilg birşey. Başka bir sayfada da benzin deposunda biriken benzin buharının kullanılmasını sağlar diyor .)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bizim araclarda rolanti motoru veya valfi diye bir sey var mi acaba...2012 mazda 3

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kimsenin bir bilgisi yok galiba...

Ateşleme bobini. Google'dan aratınca o çıkıyor.

Bir de aracı değiştirdiniz mi? konuyu mazda2 bölümüne açmışsınız. 

İlhan bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ateşleme bobini. Google'dan aratınca o çıkıyor.

Bir de aracı değiştirdiniz mi? konuyu mazda2 bölümüne açmışsınız. 

Alibaba'da da hava basınç giriş vanası diye çıkıyor.

http://turkish.alibaba.com/product-gs/original-japanese-car-parts-denso-air-intake-pressure-solenoid-valve-for-mazda-3-bl-zj20-18-741-zj20-18-741a-1801665003.html

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yok degistirmedim mazda 3 bolumunde actim diye biliyordum..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.