Ahmet ÇINAR

Mazda 323 Emme Manifoldunda Ucu Kapatılmış Hortum Ve Motor Sesi

YWLhj9E.jpg

Merhaba ustalar.aracimda emme manifoltunun sag arka girisi kapatilmis.hortumu cikarttigimda cok kuvvetli hava emisi oluyor akabinde rolanti yukseliyor ve vikac saniye sonra tekrar normale donuyor.acaba bu nedir.video cektim ama tapatalk ile ekleyemedim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Malum bayram dönüşü. Siz konuyu ara sıra hatırlatın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kardeş o kapatılan bölüm tüm 323 lerde de kapalıdır , benim arabamda da kapalı tabii sizinki gibi hortumla değil, kendi orjinal kör tapasıyla kapalı o yüzden endişe edilecek bişey yok, o girişin işlevi hakkında bişey diyemeyecem lakin farklı özellik ve nitelikte birçok 323 üretildi belki o modellerde kullanılan bir bölümdür.

Ahmet ÇINAR bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Anladim Gürhan abi ilgin icin tesekkur ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi bisey sorucam.şanzuman yagini nasil kontrol edebilirim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Araba manuelmi, oto vitesmi. ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Manuelin şanzıman yağına km telini sökerek bakabilirisin, manueller şanzımanlarda  yağ çubuğu olmaz, ama bence bir ustaya göster o baksın veya yağın eskiyse önündeki bakımda onunda yağını değiş bölelikle iiçin rahat olsun, manulelde kullanman gereken yağ 75W-90 dır.

Ahmet ÇINAR bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Anladim abicim.gercekten cok onemli bilgilere rahatca senin sayende ulasiyorum cok saol abi:))

NoooFearrrr bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.