Jump to content

2. nesil makyajsız mazda 6 body kit

sedatp
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba. 5 yıldır mazda sahibiyim forumu takip ediyorum ancak vakit darlığından çok fazla müdahil olamamıştım, artık aktif katılmak istiyorum. Hep arabaya birşeyler yapma isteğim vardı ancak malum ülkemizde mazda modifiye aksesuar parçaları bulmak nerede imkansız.

Aldığımdan beri ufak tefek şeyler yapmıştım xenon farlar, iç aydınşatma, ince spoiler gibi ancak çin pazarına ulaşınca kendimi kaybettiim.

1 ay önce getirttiğim spoiler ile birlikte body kiti geçen hafta takma fırsatı buldum ve bugün boya koruma uyguladıktan sonra fotoğraflarını çektim sizlere göstermek istedim. Aslında çok korkuyordum araba çok fazla uçuk bir hal alacak orjinalliğini bozacağım diye ama sonuç hoşuma gitti. Ekle yapmam gereken şeyler var sizden de öneriler bekliyorum.

Işıklı kapı eşiğini de taktıralı 1 ay oldu ama foto çekmeyi unuttum. Bundan sonraki hedefim içeride kalan egsoz ucunu değiştirmek. Voglant 3cm spor yay siparişi de verdim. 

Jantları da mat fümeye boyatmayı planlıyorum önerileriniz nelerdir? Spor yay ile istanbul ve şehirlerarası yolculuklarda sıkıntı yaşar mıyım?

post-4241-0-27539900-1437946711_thumb.jp

post-4241-0-72085900-1437946723_thumb.jp

post-4241-0-78662600-1437946729_thumb.jp

post-4241-0-03783200-1437946740_thumb.jp

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok güzel olmuş, tebrikler.. Egzos ucu araçlarımızda yapılması gerekenlerin başında geliyor. Mazda3 için spor yay olayına girmiş üyelerimiz var, konumuz da var hatta ama mazda6 ile ilgili tecrübelerini paylaşacak birisi var mıdır bilmiyorum. Ne olursa olsun spor yay arabayı çok değiştiriyor.

Boya zamanla atıp, benek benek görülmediği sürece çok güzel bir uygulama jantlar için.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...