Jump to content

Bulamadığınız Yedek Parçaları Temin Edebilirim

kaangormek

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar parçacılardan ve çıkmacılardan bulamadığınız iç aksam yada ufak tefek parçalarınızı japonyadan getirtebiliyorum. fiyat verdikleri ürünler yaklaşık 10-15 günde geliyor. bulamadığınız önemli parça varsa bilgi verin soralım. ürünler orjinal sıfır olarak geliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 42
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Oo tam bana göre:))

Belki bazı parçalar burda da bulunabiliyordur ama fiyat daha uygun olabilir mi?

Misal sol aynanın katlanma özelliği bozuldu. Değişmeliymiş tamamen.Serviste 950lira.

Caponyadan kaça gelir acep?

Yada lastik basınç sensörü tanesi 175miş.

Aceba kaça gelir.

Uygun olursa 1 ayda beklenir yani:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Oo tam bana göre:))

Belki bazı parçalar burda da bulunabiliyordur ama fiyat daha uygun olabilir mi?

Misal sol aynanın katlanma özelliği bozuldu. Değişmeliymiş tamamen.Serviste 950lira.

Caponyadan kaça gelir acep?

Yada lastik basınç sensörü tanesi 175miş.

Aceba kaça gelir.

Uygun olursa 1 ayda beklenir yani:)

alper bey geçen hafta benim aynadada aynı sıkıntı oldu netten 2.el ayna satan ve tamir eden biryer buldum subaruyla aynı ayna motorunu kullanıyormuş mazda subaru aynasının motorunu söküp benim aynaya taktı 200 liraya hallettim canavar gibi oldu belki işinize yarar .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kaan hocam konuyu devamlı aktif edebilirsen çok insanın duasını alırsın

inşallah hocam ama orjinal numara gerekiyor. daha önce mazda ma birkaç parça getirdim. şimdi toyota ma getiriyorum.

Kaan kardeş 1991 model 323 HB ön cam lazım bir fiyatını öğrenrimisin. ?

hocam cam kargoyla gelmez malesef. ufak tefek parçalarda sıkıntı olmuyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Resim doğru öne takarım bunu kaan hocam. Arkaya mazda yazısı nasıl yapalım acaba?

mazda yazısına fiyat vermiyor. logo normalde sizin aracın arkasında olmuyor. resim doğrumudur

Resim doğru öne takarım bunu kaan hocam. Arkaya mazda yazısı nasıl yapalım acaba?

mazda yazısına fiyat vermiyor. logo normalde sizin aracın arkasında olmuyor. resim doğrumudur

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yazıyı muhtemelen tabela reklam yapan yerlerde kestireceksiniz. 

bu amblemin servisteki fiyatı 40 tl gibi ama amblem değişikliğinden dolayı varmıdır bilmiyorum. isterseniz sorun yoksa biz istersek çok daha pahalı gelir. mesela resimdeki cam düğmesinin çerçevesi serviste 45 tl ama hiçbir serviste yok. bana maliyeti 75 tl oldu.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...