Mehmet Özdemir

2. Nesil Mazda3 "Black Smoked" Reflektör Uygulaması

Bu konuda 72 ileti var

Mehmet altta paylaştığın 3 fotoğraf gözükmüyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mehmet altta paylaştığın 3 fotoğraf gözükmüyor.

İşte misin abi? :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İşte misin abi? :)

O yüzden mi ? :D Ama ilginçtir Tapatalkta göstermiyor (3g'den bağlandığım halde.)

Yaw hayrına forumda galeriye yükleyiver bir ara. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fotoğrafları galeridekilerle değiştirdim, şimdi görüyor musun abi?

İlhan bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fotoğrafları galeridekilerle değiştirdim, şimdi görüyor musun abi?

Eyvallah Mehmet'im şimdi görüyorum işte. Çok şık olmuş güle güle kazasız belasız kullanırsın inşallah.

Benim reflökterlerden biriside kırık. Ona vereceğim para ile senin gibi yapabilirim aslında. Vallahi güzel fikir vermiş oldun. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Orjinal ledsiz olanların fiyatı 65 + kdv kadar. Bunlardan bağlatmak mantıklı abi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Orjinal ledsiz olanların fiyatı 65 + kdv kadar. Bunlardan bağlatmak mantıklı abi.

Vallahi çok daha cazip Mehmet. Bağlantıları nasıl kendin mi yaptın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bağlantıda bir şey yok abi bağajda farların soketleri var zaten onlara ek yapılacak. Tampon için zaten bir bakım gördü ali usta bağlayıverdi sağ olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi egzoz hosuma gitti benim o nerden:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Servisteki arkadaş bir yer tavsiye etti. Oradan geldi taktırdım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aynı uygulamadan, ben de yaptırdım, ama benimkisi kırmızı. hatta sinyale de takılabilirmiş. ++++

post-5570-0-08633800-1438547356_thumb.jp

İlhan ve Mehmet Özdemir bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bağlayacak olduktan sonra her yere bağlanabilir tabii. Ben fazla ışık vermemesi için dumanlı gibi görünen tercih ettim. Sizinki de hoş görünüyor, güle güle kullanın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sis farı olarak iş görür mü bu, parlaklık bakımından? Sisleri harbiden siste açan insan için :) Beyaz olursa geri vites de olabilir,o asimetrikliği çözesim var da :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Beyaz olursa geri vites için çok iyi olur.

Hatta rgb kullanıp, geri viteste beyaz, diğer durumlarda kırmızı kalsa çok daha iyi :)

mersinden_ersin bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aynı uygulamadan, ben de yaptırdım, ama benimkisi kırmızı. hatta sinyale de takılabilirmiş. ++++

Güzel duruyor reflektörler güle güle kullanın. Ama aynı şeyi tampon altındaki aydınlatma için söyleyemeyeceğim. Arkada ki görselliği bozduğunu düşünüyorum. Tabi bu bir zevk ve renk meselesidir, siz beğenip yaptırdıysanız gerisi teferruat zaten. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

dün fark ettim sol kedi gözü çatlamış, park halinde biri mi dokundurdu diyeceğim tamponda başka bir şey yok, velhasıl sizin yaptığınız işlemi yapmak için bahane oldu. aynı linkten bende sipariş verdim. Sinyallere de bağlamayı düşünüyorum ben.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

dün fark ettim sol kedi gözü çatlamış, park halinde biri mi dokundurdu diyeceğim tamponda başka bir şey yok, velhasıl sizin yaptığınız işlemi yapmak için bahane oldu. aynı linkten bende sipariş verdim. Sinyallere de bağlamayı düşünüyorum ben.

geçmiş olsun.. hayırlı olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güzel fikir..Normal reflektör alacağınıza Mehmet'in bu uygulama daha şık durur bence.

Benimde Reflektörün birisi çatlak..Açıkçası üşeniyorum ilgilenmeye.

Sinyal bence çok hoş durmaz. Ama arka sisi bağlatabilirsiniz. Sanırım 2 tonda yanıyordu. Bir park modunda, birde Mehmet frenlere bağlamıştı sanırım. Fren yaptığında koyu tonda yanıyordu. Sisleri açtığınızda frenlerde yaptığı gibi, yüksek tonda yanabilir. Sinyal konusunu bence bir daha düşünün.

Tabi zevk ve renk meselesi..Tamamen kişisel fikrim..

Hayırlı olsun şimdiden..

Mehmet Özdemir bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.