Jump to content

Mazda 323F Lantisler Neden 07 Plaka?

CengoRX
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhabalar öncelikle sahibindende lantislere bakarken bütün hepsi çoğunluğu 07 plaka benim lantis aracım da 07 plaka neden Lantislerin Antalyada olduğunu bilen var mı? Yani orda mı distrübütör varmış? Merak ettim konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Lantis kullanan kardeşler sizi yakaladığım iyi oldu hemen bi kaç soru sormam gerekiyo 96 97 modellerle 98 model lantisler arasındaki fark nedir bilginiz varmı birde lantis in tekleme gibi kronik sorunu var diyolar doğrumudur kasasına duruşuna hayranım aracın almayı düşünüyorum aylardır ama bi yandan korkuyorum bakımları üzer diye sizce lantis alırken kaporta hariç bakılması gereken en önemli şeyler nelerdir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Lantis kullanan kardeşler sizi yakaladığım iyi oldu hemen bi kaç soru sormam gerekiyo 96 97 modellerle 98 model lantisler arasındaki fark nedir bilginiz varmı birde lantis in tekleme gibi kronik sorunu var diyolar doğrumudur kasasına duruşuna hayranım aracın almayı düşünüyorum aylardır ama bi yandan korkuyorum bakımları üzer diye sizce lantis alırken kaporta hariç bakılması gereken en önemli şeyler nelerdir

96-97-98 arasında donanım farkı hariç motor yürüyen aksam farkı yoktur, hepsi aynıdır. Tekleme diye kronik bir sorun yok şayet benim aracım 5 yıldır 1 kez bile teklemedi. Tekleme sorunu yok, uyduruk takılan Lpg sistemi var. Bir apaçi'nin elinden çıkmamış olmasına bak, araba yıllarca 18 jant ve 3 cm yay üzerinde gezmiş olmasın yeter ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

96 97 modellerle 98 modeller arasında ön kaput sanki 96 97 lerde tamponla arasında açıklık var gibi 98 lerde o yok başkada kaporta farkı göremedim

Lantis alınırken nerelere dikkatli bakılmalı arkadaşlar sizce

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...