Jump to content

1. Nesil Mazda 3 Aux ve Usb Bağlantısı Hakkında

S.BEŞİKÇİ
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar benim aracın typ cd çalar buna usb giriş bağlatmak istiyorum nasıl ve ne şekilde yapabilirim bi bilginiz varmı bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler. ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 9 ay sonra ...

Merhaba arkadaşlar,

Mazda 3 dynamic 2005 model aracıma aux girişi taktırtmak istiyorum. Daha önceden yaptırtan varmıdır yada konu hakkında bilgisi olan var ise bilgi rica ediyorum. Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu başlıkta ilk sabit bir konu var ancak o sadece aux için değl aynı zamanda ipod bağlanabilmesi içinde gereken bir aparattan bahsetmiş arkadaş. Sadece aux girişi sağlayabilecek ucuz maliyetli bir ürün bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse bende almayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

170 Liraya hem USB hem de MMC CARD okuyan aparatı taktırdım 2 ay önce ve çok memnunum. Daha önce de yazılmış özellikler ama direkt CD Çalara bağlandığı için ses kalitesi mükemmel ve direksiyondaki düğmelerden kontrol edebiliyorsun. CD tuşuna bir daha basınca USB'yi çalmaya başlıyor. Ekranda EX 1:1, 1:2, 1:3 gibi görünüyor şarkılar. Gayet kullanışlı ve güzel bir ürün. 80 90 şarkı atıyorum içine bana yetiyor. Hatta bir USB bir de CARD doldurdum farklı tarzlarda. Hangi tarzı istersem onu dinliyorum. Tavsiye ederim.

Bu arada aparat kibrit kutusundan az da büyük ve herhangi bir yere takılabiliyor. Ben torpidoya koydum arkasına cırt yapışkanlardan yapıştırdım. Torpidonun kenarında sabit duruyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ıpod aparatından benım aractada var aldıgım kısı taktırmıs ama usb gırısınden ben mp3 calamadım ex bölümüne getırıyorum fakat çalmıyor nedendır bılmem.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

Arkadaşlar 2010 impressive aracım var,aux girişiyle müzik dinlemek için bir kablo aldım.Ancak ses berbat hemen kapattım.Sizde de durum aynı mı ya da bendeki sorun ne olabilir sizce ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar 2010 impressive aracım var,aux girişiyle müzik dinlemek için bir kablo aldım.Ancak ses berbat hemen kapattım.Sizde de durum aynı mı ya da bendeki sorun ne olabilir sizce ?

mp3 kalitesinde bir problem vardır. yoksa cam gibi çıkıyor bende ses...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mp3 kalitesinde bir problem vardır. yoksa cam gibi çıkıyor bende ses...

Peki kabloyu nerden aldınız belki kablom kalitesizdir?Bir de ipod mu kullanıyorsunuz,ben herhangi bir mp3 playerle kullandım acaba sorun bu mudur?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hiç denemedim daha...

Denersen ve başarılı olursan beni de bi bilgilendirirsin :)

Aslında çok kullanışlı bir özellik cd kalabalığından kurtuluyosun ama gel gör ki ben çözemedim :nea:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2,50 tl lik bir kablo kullanıyorum bende hiç sorun yaşamadım. Tüm h.sonu yollarda rahatlıkla dinledim.

Sadece kabloyu torpidodaki aux girişine ve mp3 playere takıp,araçtaki Aux tuşuna basıyosun değil mi,ben böyle biliyorum başka bir ayarı var mı acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sadece kabloyu torpidodaki aux girişine ve mp3 playere takıp,araçtaki Aux tuşuna basıyosun değil mi,ben böyle biliyorum başka bir ayarı var mı acaba?

Evet aynen öyle yapıyorum , bir sorun yaşamadığım içinde başka birşey kurcalamadım doğrusu....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aslında bende kullansam bu olayı hakikaten güzel olacak, sürekl, radyo dinliyorum ama uzun yolda radyo kaybolabiliyor, zaten telefonu mp3 player niyetine kullanıyorum gün içinde, hafıza kartı mp3le dolu. Sinema sisteminde kullandığım kabloyu arabaya takayım bari...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aslında bende kullansam bu olayı hakikaten güzel olacak, sürekl, radyo dinliyorum ama uzun yolda radyo kaybolabiliyor, zaten telefonu mp3 player niyetine kullanıyorum gün içinde, hafıza kartı mp3le dolu. Sinema sisteminde kullandığım kabloyu arabaya takayım bari...

Kesinlikle öyle yap çok kullanışlı oluyo :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...