PAN

Tesla

Alınır da expertizi nereye yaptıracağız? Hem ikinci el elektrikli otomobil alırken dikkat edilmesi gereken hususlar diye bir konumuz da yok. :D açsak mı zamanın ötesine?

mersinden_ersin bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Alınır da expertizi nereye yaptıracağız? Hem ikinci el elektrikli otomobil alırken dikkat edilmesi gereken hususlar diye bir konumuz da yok. :D açsak mı zamanın ötesine?

Araç sıfır şu an :) 700 beygir performansı yeter mi diye düşünüyor insan haliyle :))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Zevkler ve renkler.. Benimki rosso corsa olmalı.. ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bizim şirketin elektrikçisine sordum abi. Der ki kullanmaya başlamadan evvel. Güzel bir kaçak akım sigortası taktırsın.  Şarj ederken de yüksek akım korumalı priz kullansın diyor.:D

Bu arada konunu istersen "Alınık" bölümüne taşıyabilirim.   :fiuw:

PAN bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu durumda arabayı satın alıp tüp mü taktırıyoruz :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu durumda arabayı satın alıp tüp mü taktırıyoruz :)

Abi sen bu "Tüp" mevzusuna fena taktın. Bak söz veriyorum, şu forumda ki üyeliğinde 1 yılını doldur. Sana piknik tüpü hediye edeceğim. Her yakıt sarfiyatının geçtiği konuyu nasıl bir anda tüpe bağlıyorsun..Pes vallahi abi..

Tesla dedik, elektrikli dedik abi...

Bu nereden çıktı Pan abi.. :)

aygaz_govde_kusakli_kucuk_tup_sampiyonsi

Mehmet Özdemir bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi sen bu "Tüp" mevzusuna fena taktın. Bak söz veriyorum, şu forumda ki üyeliğinde 1 yılını doldur. Sana piknik tüpü hediye edeceğim. Her yakıt sarfiyatının geçtiği konuyu nasıl bir anda tüpe bağlıyorsun..Pes vallahi abi..

Tesla dedik, elektrikli dedik abi...

Bu nereden çıktı Pan abi.. :)

aygaz_govde_kusakli_kucuk_tup_sampiyonsi

Sen sigorta kaçak akım vs diyince panikledim birden...

Birde tüpçü arkadaşlar o kadar övdüler ki.. elektrikten daha iyi olabilir dedim :)

Aslında uçaklara, gemilere, denizaltılara, tırlara neden düşünülmezki bu tüp ...

Mesela dünyanın ilk tüplü yolçu uçağı, ilk tüplü gemisi bu alanlar tamamen boş....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sen sigorta kaçak akım vs diyince panikledim birden...

Birde tüpçü arkadaşlar o kadar övdüler ki.. elektrikten daha iyi olabilir dedim :)

Aslında uçaklara, gemilere, denizaltılara, tırlara neden düşünülmezki bu tüp ...

Mesela dünyanın ilk tüplü yolçu uçağı, ilk tüplü gemisi bu alanlar tamamen boş....

Bu arada bu Tüp/Lpg mevzusundan verdiğim sözler çoğalmaya başladı.

Skyactiv Motora Lpg takan arkadaşa, 1 depo Lpg.

Sana desen piknik tüpü..

En iyisi mi ben şu çenemi biraz tutayım. Yoksa bu gidişle tüm mal varlığımı tüpe, lpg ye vereceğim. :D

PAN bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

En iyisi mi ben şu çenemi biraz tutayım. Yoksa bu gidişle tüm mal varlığımı tüpe, lpg ye vereceğim. :D

bütün çocukluğum hatta gençliğim tüplü bir hayatla geçti. kaç kez o tüpü gelmeyen tüpçüye götürdüm, dolusunu getirdim... kaç kez o tüpten kaza yaşadık. Kaç komşunun evi havaya uçtu.. kaç insan o evlerdeki tüpten zehirlendi hatırlamıyorum bile...

Gün yoktu ki bir gazetede tüpten öldüler haberi çıkmasın.

Bundan sonra kimse bana tüp taktıramaz vallahi :))

İlhan bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.