Jump to content

Yeni Mazda CX-9 Yakalandı!

EgeG
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Kesin saçmalık olsun diye yapıyorlardır :))

zaten kocaman şirket sizin gibi düşünmeyi becerememiş bu saçma işe girmiştir... :))

bende o yoruma uzun yıllar süren düşünmenin sonucunda varmadım.burasını mazda sahiplerinin sohbet noktası olarak gördüğüm için ders arasında kafa dağıtma amaçlı girdim,bir arkadas yorum yapmıs bnde destek verdim..bitti bu kadar.syn mehmet özdemir gibi doğrusunuda yazabilirdiniz,ama dalga geçer gibi sizin kadar düşünememişler fln yakısmıyor..beğenmediğiniz yorumum olursa beğenme butonuda koydurun ve milyon kez basın.birdaha bu şekilde cevap vermeyin

ve ennihayetinde otomobil.hindistan ineği muamelesi yapmaya gerek yok..kalp kırmaya hiç gerek yok.saygılar

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende o yoruma uzun yıllar süren düşünmenin sonucunda varmadım.burasını mazda sahiplerinin sohbet noktası olarak gördüğüm için ders arasında kafa dağıtma amaçlı girdim

ve ennihayetinde otomobil.hindistan ineği muamelesi yapmaya gerek yok..kalp kırmaya hiç gerek yok.saygılar

Sizi kırmak değildi niyetim biraz gülümseteyim diye düşündüm... ama en azından kafanız dağılmış gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

mazda çıtayı tasarımda epey yükselttiği için ve bir anlamda bu çizgilere alışık olduğumuz için öyle çılgın bir tasarımı yok belli ki.. daha ağırbaşlı daha bi dingin duruşu var. e malum hanımı/kocayı ve ek olarak bi de 4(5) çocuğu taşıyacak bu araç. 

bu koşullarda bana hitap etmesi için en az bi 10 yıl geçmesi gerekiyor:)

şahsen kredi kartına 19293904932633939654547977 taksitle almaktan kurtuldum.. almak isteyen aile babaları ve aile anaları düşünsün:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

http://www.netcarshow.com/mazda/2016-cx-9/

Direksiyonun değişmesi çok isabetli bir karar olmuş, yeni direksiyon hoş duruyor.

içerideki ahşap ve parlak metal karışımı da hoşuma gitti.

Bana artık gına getiren her arabanın tanıtımında yer alan bej siyah karışım deri koltukların takıntısından kurtulup bu şık rengi ve koltukları tasarlamış olmaları da hoşuma gitti.

iç tasarımda yine mazda'dan beklemeyeceğim bir şey, siyah tavan döşemesi, güzel durmuş.

Renkli yol bilgisayarı da rakiplerinin karşısında bulunması gereken bir donanımdı ve eklenmiş

Dış tasarımda ilk defa mazda'yı bu kadar kromaj kullanırken görüyoruz. Güzel durmuş bence.

Dış tasarımı genel olarak beğendim her ne kadar çok fazla etkilenmemiş olsam da hoşıma gitti fakat arkasına hala gözüm alışamadı. İç tasarımı ise çok beğendim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

17.11.2015 23:56:59, Mehmet Özdemir :

Toyota'nın, BMW'nun, Audi'nin büyük SUV'ları ile karşılaştırdığımızda hepsinden daha güzel olduğunu söyleyebiliriz.

"bi em dabılyu" mu:))

hocam siz amariganın neresindensiniz:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

28.08.2015 11:30:50, İlhan :

Al bir o kadarda benden. Cx-7'yi bende çok merak ediyorum. Hadi Cx-9'u arasıra yollarda görüyorum. Ama Cx-7 ülkemize hiç gelmediği için, o şansa erişemedik. Cx-7'nin motor hacimleriyle ilgili bile hiç bir bilgim, fikrim yok. Kanımca o da gelmez ülkemize.

İlhan abicim yaklaşık 3 ay sonra görüyorum mesajını geç yazıyorum kusura bakma...

Litvanya ve Polonya'da bolca var ama tasarım olarak (güncel modelden bahsediyorum) gerçekten Mazda ya yakışmayan çirkinlikte bir tasarım.

2006-2009_Mazda_CX-7_(ER)_Classic_wagon_

2006-2009_Mazda_CX-7_(ER)_Classic_wagon_

Koeru eğer yeni CX7 ise işte o zaman piyasayı yıkan bir araç olacak, orası ayrı :)  

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

6 saat önce, katil balina :

"bi em dabılyu" mu:))

hocam siz amariganın neresindensiniz:)

"b me çift v" veya "b m v" diye mi okunur abi? 

en kararsız kaldığım konuların başında gelir bu. hele bir de iyelik, çekim eki koyacaksam vay halime :) aynı cümle içerisinde bir "SUV" var. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Beyler karşınızda yeni CX9...

Mazda Global paylaştı ve LA Motor Show da yaklaşık 14 saat önce tanıtıldı !

Video: https://www.facebook.com/Mazda/videos/10156174889950363/

Görseller:

Mazda CX-9 pictures

1100

2017-mazda-cx-9-sneak-peak-from-the-los-

1100

2017-mazda-cx-9-sneak-peek-from-the-los-

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, emregc :

Turbolu 2.5 Skyactiv G motor 250 hp gücündeymiş....%20 daha az yakıyormuş , %12 daha sessizmiş...hayırlı olsun...

Yeni CX-9'un lansmanından daha önemli haber bu motor bence. SKYACTIV teknolojileri bünyesinde ilk turbo beslemeli motor bu 2.5 litrelik canavar. Mazda 3 MPS için de bir ümit vaat ediyor . 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

34 dakika önce, Mehmet Özdemir :

"b me çift v" veya "b m v" diye mi okunur abi? 

en kararsız kaldığım konuların başında gelir bu. hele bir de iyelik, çekim eki koyacaksam vay halime :) aynı cümle içerisinde bir "SUV" var. 

valla bu tür kararsız durumlarda bana kalırsa o ülkenin dili esastır. memlekette de gayetlen güzel yerleşmiş bir "be me ve" var. öyle okumakta sorun yok bana kalırsa. ama almanlar "e"leri yazarak anlatamayacağım türde "be em ve" şeklinde okurlar. o da türkçede yerleşik bence yine kimse yadırgamaz da bu bi em dablyu  olayı çok acayip:)  bu arada SUV olayını bilmiyorum o yüzden hiç kullanmam.

ama bi de "porş" meselesi vardır.  ona da "porş" denmez "porşe" denir. ferdinand porsche abimize ayıp olmasın:)

bmw meselesinde herhangi bir alaman videosuna kulak verelim adamlar nasıl okuyor diye. hayır yanlış olmasın türkçe ya da alamanca okunabilir de hani bir türk neden ingilizce okusun ben bunu anlayamıyorum. mal alman, dil türkçe.. bu ingilizce de neyin nesi:))

https://youtu.be/TrKjO-YCtBg

(bu arada bu mazda "jip" çok güzel:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

30 dakika önce, emregc :

Bu aracı ülkemize getirirler umarım, 2.5 motor olunca fiyatı rakip Mercedes, Audi lere nazaran uygun olur.. Q7 Alacaklara  satmak lazım bunu...

Avrupa'ya gelmeyecek deniyor ;

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...