grileo

Efsane 323 BG HB

Bu konuda 37 ileti var

Tanışma bölümünde bahsettiğim gibi arkadaşlar, 323 ün adım adım modlanışını resim ve yazı olarak buradan size duyurucam. Evet arkadaşlar, çogu bitti arka kanat ve arka tampon da yakında tamamlanıcak şimdilik, bizim yakışıklının son halini koyuyorum arkadaşlar.. :)

11608040sa9.jpg

fotoraf0034ef2.jpg

71495025xr6.jpg

61393914mc2.jpg

57918908hq9.jpg

35333686st3.jpg

photo0117ok5.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu bosch performans bujilerinden bahsediyor baya bir arkadaş bunun dendiği gibi çekişe hakkaten katkısı var mıdır acaba?

tüketimi ne seviyede artırıyor veya azaltıyor?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şimdi şöyle söyliyim, bu tip perf.bujilerinde 4 tırnak bulunuyor, orj, bujide ise tek tırnak vardı, doğal olarak daha fazla ateşleme yapmakta ve katkı sağlamakta. Bende farklı durum söz konusu ben carbon ile motoru temizletip aynı anda bujileri takdırdığımdan çekiş fark edilecek derecede arttı, fakat şimdi bu artışa carbonun ve bujinin % kaç yararı oldu bilmem imkansız, bunu bujiyi söküp deneyerek anlayabilirim. Sonuçta bence takdırmanda yarar var, yakıtı çok etkilemedi açıkcası.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kazasız belasız kullan İnşallah  :nazar: klasikleşmiş lafımı da yazayım hemen;kırmızı olsun 10 lira fazla olsun  8:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kazasız belasız kullanırsınız inşallah  :nazar:

birde bu arabaya sleepy eyes çok yakışır ...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İyi günlerde kullanman dileğiyle Maşallah  :nazar: bayağı bir emek ve masraf etmişsin güle güle kullan  O0

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkürler arkadaşlar... sleepy eyes bende düşünüyorum fakat farlar yere iyi vurmaz yada iyi aydınlatma olmaz diye çekiniyorum ayrıca nasıl yapılacak kim yapacak bi fikrimde yok.. ama yakışıcağına eminim.. ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sezerin arabasında var bir de beyaz mx-5 i olan aytekin aarkadaşımızda var onlara danışabilirisin ....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güle güle kullan. :nazar: Güzel olmuş Efsane geri döndü.gibi olmuş. O0 Ufak bir eleştiri.Her şeyi yapmışsın pedal kiti yok. ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

güle güle kullan ön biraz toyota celicayı andırmış  yapılınca :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kazasız belasız kullan İnşallah  :nazar: klasikleşmiş lafımı da yazayım hemen;kırmızı olsun 10 lira fazla olsun  8:)

grileo  sakın sen üstüne alınma.Volkan sen hiç itfaye arabası espirisini duydunmu  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

cok tatlı olmus ama yan kapı cıtalarını boytmayı bıde cam cıtalarını krom yapmayı dene derım sıddetle sırııtıo

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Siyah kollu jantlar ile bütünlük sağlasın diye bırakmıştır kanımca.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

grileo  sakın sen üstüne alınma.Volkan sen hiç itfaye arabası espirisini duydunmu  :D

duymadım ama duymak isterim abi  8:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet aynen öyle, cıtaları ve kapı altı siyah şeridi, jantlara uyum için bıraktım siyah.. ama genede tekrar gözden geçiricem..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hocam allah kaza bela vermesin mükemmel olmuş araban valla bende ön tampon modeli arıyorum sedan 323 e senin arabadaki ön tampondan bi klon yapsam :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.