Evreka

1992 Model Mazda 323 Lambaların Göz Kırpma Sorunu

Merhaba arkadaşlar, aracımda özellikle rolantideyken dinamo 14.4 14.7 v elektrik üretiyor. Bu fazla elektriği konjektör eritemiyor. Bu şekildw lambalar titreme yapıyor. Çıkma dinamo almayı düşünüyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

konjektörü değiştirseniz. sadece şarj ve marş dinamosu tamiri yapan yerler var. benim araçtada benzer bir sorun vardı yaptırdım.  2 senedir sorunsuz kullanıyorum. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

konjektörü değiştirseniz. sadece şarj ve marş dinamosu tamiri yapan yerler var. benim araçtada benzer bir sorun vardı yaptırdım. 2 senedir sorunsuz kullanıyorum.

Sorun onda ama konjektör ve diyot tablosu beraberce satılıyor. Hemen hemen aynı paraya geliyor. Siz kaça ve nerede yaptordınız?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben yaptirali 2 seneye yakin oldu sanirim 60 lira civarinda bir para odemistim. Yaptirdigim yer sadece sarj ve mars motorlarina bakan bir yerdi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.