Jump to content

2004-2006 Mazda 3 Dynamic Otomatik Arıyorum

snap

Tavsiye Edilen Mesajlar

2004-2006 mazda 3 1.6 dinamic otomatik araç arıyorum.izmirden.şehir dışı istemiyorum.çünkü dürüst satıcıların sayısı çok azaldı

Yeni Mazda' da sizin isteklerinize uyan bir Mazda 3 olabilir, Yeni Mazda' ya gidin veya bir arayıp sorun :) .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

:D kesinlikle beklentilerime cevap verecektir.ama bütçe meselesi işte .30000 tl den 70000 tl ye çıkmam gerekiyor.bu imkansız gibi birşey...

yeni mazda derken İzmir'de ki mazda bayisi sanırım. Çünkü oranın adı yeni mazda.

http://www.yeniotomotiv.com.tr/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar tekrardan selamlar. bir tane mazda 3 buldum.2005 model 1.6 sport dinamic siyah renk 160000 km de.lpg li(zavoli) ufak tefek kazalara karışmış (7 adet)en yükseği 800 tl.30000 tl istiyor.sizce ederi nedir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

LPG kaç km'deyken takılmış öğrenebildiniz mi? Kazaları çok büyük değilmiş, sitedeki diğer ilanlarla karşılaştırınca fiyatı makul gibi görünüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tabii önemli. Forumda da karşılaşmışsınızdır LPG takılan araçlardaki sübap problemiyle. Bu sorun, yüksek devirlerde kullanımla da ilgili olarak, 50000 km - 90000 km aralığında sıkıntı çıkartmakta ve tamiratı 1500 - 2500 TL arasında bir tutara varmaktadır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

birde bu sorun çıktı.

yakıtları fazla olan bu araçlarıda lpgsiz kullanamayızki.bulduğum araç bir de otomatik.çok yakar.bu sorun çoğu araçta var mı acaba.hondalarda bu sıkıntı var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

birde bu sorun çıktı.

yakıtları fazla olan bu araçlarıda lpgsiz kullanamayızki.bulduğum araç bir de otomatik.çok yakar.bu sorun çoğu araçta var mı acaba.hondalarda bu sıkıntı var mı?

Lpg'li tüm araçlar türlü türlü sorunlara hazırlıklı olacaksınız. Her daim kıyıda köşede 1500-2500 lira arası arıza/tamir bütçesi bulunduracaksınız. Yıllarca hiç sorunsuz binen arkadaşlarımızda var. Lpg markası, montaj işçiliği, kullanım şekli, bakımları vs çok önemli etkenler. O yüzden lpg'yi kendim takmayı tercih ederim ben olsam.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kardeşim saolasın.kafam iyice karıştı şimdi.interneti biraz araştırdım.15000 km de bile bu sorun ortaya çıkabiliyormuş.bu sorun insanı bezdirir .en güzeli bulaşmamak sanırım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

LPG takılmamış bulup, iyi bir ustaya, güvenilir bir yere kendinizin taktırması daha güvenilir olur.

Kesinlikle aynı fikirdeyim. Kimin nereye, ne şekilde yaptırdığı ve ne şekilde kullandığı belli olmaz Lpg'li guzuların. Bizim benzinli guzular taş gibi araçlar. Bakımları muntazam yapıldığı sürece sorun çıkarmıyor.

Lpg'yi kendim bildiğim güvendiğim ustaya taktırıp binerim. He sorun mu yaşadım, kendim ettim kendim buldum derim en azından. Öbür türlü kafamda deli sorularla en azından otomobil kullanmak zorunda kalmam. Bakımları yapılmışmıdır, araç beni yolda bırakır mı vs...

Benzinli tertemiz Mazda 3'ler var..Bir tanesini gözünüze kestirin, alın geçin bence...İzmir'de lpg ustası bulursunuz zaten.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...